Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
RideLondon Classic
2016
(1.HC)
(London Surrey Cycle Classic)
United Kingdom / 31 Uztaila
Edition: 5 (202.0 Km)
Winner:
BOONEN Tom
2015
2017
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tom Boonen
BEL
Tweets by @RideLondon
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
VIVIANI Elia
2018
ACKERMANN Pascal
2017
KRISTOFF Alexander
2016
BOONEN Tom
2015
DRUCKER Jean Pierre
2014
BLYTHE Adam
2013
DEMARE Arnaud
2011
CAVENDISH Mark
London
-
London
31 Uztaila
/ 202.00 kilometer / Hasiera: 13:15 / Helmuga: 18:15
Etapa irabazlea
:
04:43:55
BOONEN Tom
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOONEN Tom
EQS
04:43:55
2.
RENSHAW Mark
DDD
00:00:00
3.
MATTHEWS Michael
OBE
00:00:00
4.
DEBUSSCHERE Jens
LTS
00:00:00
5.
MARYCZ Jaroslaw
CCC
00:00:00
6.
SIMION Paolo
BAR
00:00:00
7.
GERTS Floris
BMC
00:00:00
8.
HORTON Tobyn
MGT
00:00:00
9.
VON HOFF Steele
ONE
00:00:00
10.
MCNALLY Mark
WGG
00:00:00
11.
KREDER Michel
ROP
00:00:00
12.
WIPPERT Wouter
CPT
00:00:00
13.
LAWLESS Christopher
JLT
00:00:00
14.
LANGEVELD Sebastian
CPT
00:00:00
15.
PAGE Dylan
ROT
00:00:00
16.
SEYNAEVE Lander
WGG
00:00:00
17.
KELLY Jake
WGN
00:00:00
18.
CIESLIK Pawel
VAT
00:00:00
19.
RICKAERT Jonas
TSV
00:00:00
20.
BENITO DIEZ Miguel Angel
CJR
00:00:00
40
Erretiratzeak
23.
MCCONVEY Connor
SKT
DSQ
24.
WASTYN Emiel
SKT
DNF
26.
KENT-SPARK Oliver
SKT
DNF
41.
JANORSCHKE Grischa
ROT
DNF
45.
MARGUET Tristan
ROT
DNF
55.
LEWIS Gruffudd
MGT
DNF
62.
BOECKMANS Kris
LTS
DNF
65.
FRISON Frederik
LTS
DNF
73.
SÁEZ BENITO Hector
CJR
DNF
76.
AZKARATE RAMIREZ Iker
CJR
DNF
91.
BAUER Jack
CPT
DNF
101.
BARKER Yanto
ONE
DNF
103.
GOSS Matthew Harley
ONE
DNF
106.
WILLIAMS Peter
ONE
DNF
111.
APPLEBY Dale
NPC
DNF
114.
STONES Liam
NPC
DNF
116.
LLOYD Rhys
NPC
DNF
121.
BLYTHE Adam
NGBR
DNF
123.
MCLAY Daniel
NGBR
DNF
124.
FIELD Ian
NGBR
DNF
125.
WOOD Oliver
NGBR
DNF
126.
GIBSON Matthew
NGBR
DNF
146.
REUS Kai
ROP
DNF
151.
TORRES BARCELO Albert
RAL
DNF
156.
OLIPHANT Evan
RAL
DNF
161.
DE KETELE Kenny
TSV
DNF
163.
POLS Ruben
TSV
DNF
171.
TENNANT Andrew
WGN
DNF
182.
MARTINELLI Davide
EQS
DNF
183.
SCHREURS Hamish
EQS
DNF
201.
BERNAS Pawel
VAT
DNF
203.
STACHOWIAK Adam
VAT
DNF
206.
BODNAR Lukasz
VAT
DNF
211.
CUMMINGS Stephen
DDD
DNF
223.
DEHAES Kenny
WGG
DNF
231.
NSENGIMANA Jean Bosco
RWA
DNF
232.
ARERUYA Joseph
RWA
DNF
233.
UWIZEYE Jean Claude
RWA
DNF
234.
MUGISHA Samuel
RWA
DNF
246.
PATON Alex
PHE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika