Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2016
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 18 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 11 (774.0 Km)
Winner:
PETIT Adrien
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Adrien Petit
FRA
Tweets by @tropicale2020
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Cap Estérias
-
Libreville
24 Urtarrila
/ 130.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:57:16
HUTAROVICH Yauheni
Laisterketako Liderra
:
18:11:50
PETIT Adrien
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUTAROVICH Yauheni
FVC
02:57:16
2.
PALINI Andrea
SKD
00:00:00
3.
FONSECA Armindo
FVC
00:00:00
4.
CHAMORRO PIVA Francisco Ramon
FUN
00:00:00
5.
PETIT Adrien
DEN
00:00:00
6.
TESHOME HAGOS Meron
BAI
00:00:00
7.
UWIZEYE Jean Claude
RWA
00:00:00
8.
TESFOM OKUBAMARIAM Issak
NERI
00:00:00
9.
HADDI Soufiane
SKD
00:00:00
10.
JARRIER Benoit
FVC
00:00:00
11.
HOLLER Nikodemus
BAI
00:00:00
12.
MRAOUNI Salaheddine
NMAR
00:00:00
13.
PIEDRA PEREZ Antonio
FUN
00:00:00
14.
SAADOUNE Abdelatif
NMAR
00:00:00
15.
JELLOUL Adil
SKD
00:00:00
16.
ATSBEHA Getachew
NETH
00:00:00
17.
DELAPLACE Anthony
FVC
00:00:00
18.
BECK Joschka
BAI
00:00:00
19.
OUEDRAOGO Rasmane
NBUR
00:00:00
20.
SAIDI Nassim
NALG
00:00:00
5
Erretiratzeak
12.
MOUKOUDA Paul
NGAB
DNF
84.
BELMOKHTAR Abdelkader
NALG
DNF
85.
HANACHI Abdelbaset
NALG
DNF
92.
AFFONSO Murilo Ferraz
FUN
DNF
94.
NAZARET Magno Prado
FUN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika