Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Campos, Porreres, Felanitx, Ses Salines
2018
(1.1)
(Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos)
Spain / 25 Urtarrila
(177.7 Km)
Winner:
DEGENKOLB John
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
John Degenkolb
GER
Tweets by @ChallengeMca
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
GIBBONS Ryan
2020
MOSCHETTI Matteo
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
DEGENKOLB John
2017
GREIPEL André
2016
GREIPEL André
2015
PELUCCHI Matteo
Ses Salinas
-
Ses Salinas
25 Urtarrila
/ 177.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:02:18
DEGENKOLB John
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGENKOLB John
TFS
04:02:18
2.
HOLST ENGER Sondre
ICA
04:02:18
3.
DE BUYST Jasper
LTS
04:02:18
4.
DEHAES Kenny
WVA
04:02:18
5.
TORRES BARCELO Albert
NESP
04:02:18
6.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
NESP
04:02:18
7.
BENNATI Daniele
MOV
04:02:18
8.
BASKA Erik
BOH
04:02:18
9.
BASSO Leonardo
SKY
04:02:18
10.
GROSSER Aaron
SVL
04:02:18
11.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
04:02:18
12.
WARLOP Jordi
SVB
04:02:18
13.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
04:02:18
14.
WELTEN Bram
FST
04:02:18
15.
VAN ROOY Kenneth
SVB
04:02:18
16.
REIJNEN Kiel
TFS
04:02:18
17.
ISTA Kevin
WVA
04:02:18
18.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
04:02:18
19.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CJR
04:02:18
20.
WIPPERT Wouter
RNL
04:02:18
4
Erretiratzeak
36.
RAST Grégory
TFS
DNF
66.
PLAZA MOLINA Ruben
ICA
DNF
128.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
184.
LEINAU Joann
SVL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika