Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Norway
2018
(2.HC)
Norway / 16 Maiatza - 20 Maiatza
Edition: 20 (902.0 Km)
Winner:
PRADES REVERTE Eduard
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Eduard Prades Reverte
ESP
Tweets by @tourofnorway
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
HAYTER Ethan
2019
KRISTOFF Alexander
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
BOASSON HAGEN Edvald
2016
WEENING Pieter
2015
HANSEN Jesper
2014
PATERSKI Maciej
2013
BOASSON HAGEN Edvald
2012
BOASSON HAGEN Edvald
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Moss
-
Sarpsborg
18 Maiatza
/ 175.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:16
GROENEWEGEN Dylan
Laisterketako Liderra
:
12:08:25
GROENEWEGEN Dylan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
04:09:16
2.
BOASSON HAGEN Edvald
DDD
04:09:16
3.
HOLST ENGER Sondre
ICA
04:09:16
4.
TRONDSEN Trond Hakon
TCO
04:09:16
5.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
04:09:16
6.
ABERASTURI IZAGA Jon
EUS
04:09:16
7.
KREDER Michel
ABS
04:09:16
8.
HALVORSEN Kristoffer
SKY
04:09:20
9.
LARSEN Niklas
TWA
04:09:20
10.
BASSO Leonardo
SKY
04:09:20
11.
AASVOLD Kristian
TCO
04:09:20
12.
ROOSEN Timo
TLJ
04:09:20
13.
KOCH Jonas
CCC
04:09:20
14.
JULES Justin
WVA
04:09:20
15.
FARAZIJN Maxime
SVB
04:09:20
16.
ALBANESE Vincenzo
BRD
04:09:20
17.
MAS BONET Lluis
CJR
04:09:20
18.
ROVNY Ivan
GAZ
04:09:20
19.
AALRUST Håkon Lunder
TCO
04:09:20
20.
SKJERPING Kristoffer
TJI
04:09:20
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika