Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Abu Dhabi Tour
2018
(2.UWT)
United Arab Emirates / 21 Otsaila - 25 Otsaila
Edition: 4 (686.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Tweets by @uae_tour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Nation Towers
-
Big Flag
23 Otsaila
/ 133.00 kilometer / Hasiera: 13:40 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
03:02:55
BAUHAUS Phil
Laisterketako Liderra
:
11:06:36
VIVIANI Elia
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BAUHAUS Phil
SUN
03:02:55
2.
KITTEL Marcel
TKA
03:02:55
3.
ACKERMANN Pascal
BOH
03:02:55
4.
VIVIANI Elia
QST
03:02:55
5.
EWAN Caleb
MTS
03:02:55
6.
GREIPEL André
LTS
03:02:55
7.
BARBIER Rudy
ALM
03:02:55
8.
KRISTOFF Alexander
UAD
03:02:55
9.
VAN POPPEL Danny
TLJ
03:02:55
10.
GUARDINI Andrea
BRD
03:02:55
11.
MCLAY Daniel
EFD
03:02:55
12.
BONIFAZIO Niccolo
TBM
03:02:55
13.
HALVORSEN Kristoffer
SKY
03:02:55
14.
RENSHAW Mark
DDD
03:02:55
15.
MINALI Riccardo
AST
03:02:55
16.
FRAME Alex
TFS
03:02:55
17.
SABATINI Fabio
QST
03:02:55
18.
PERON Andrea
TNN
03:02:55
19.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
03:02:55
20.
MEZGEC Luka
MTS
03:02:55
1
Erretiratzeak
22.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
AST
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika