Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2019
(2.1)
Spain / 25 Apirila - 27 Apirila
Edition: 34 (516.9 Km)
Winner:
CIMOLAI Davide
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Davide Cimolai
ITA
Tweets by @VueltaCyL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 1 >
Belorado
-
Castrojeriz
25 Apirila
/ 181.00 kilometer / Hasiera: 12:59 / Helmuga: 17:30
Etapa irabazlea
:
05:00:08
CIMOLAI Davide
Laisterketako Liderra
:
04:59:58
CIMOLAI Davide
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CIMOLAI Davide
ICA
05:00:08
2.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
05:00:08
3.
COUSIN Jerome
TDE
05:00:08
4.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
05:00:08
5.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
05:00:08
6.
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes
MOV
05:00:09
7.
SÁEZ BENITO Hector
EUS
05:00:09
8.
BOIVIN Guillaume
ICA
05:00:09
9.
PRADES REVERTE Eduard
MOV
05:00:12
10.
BENNATI Daniele
MOV
05:00:12
11.
GROSU Eduard Michael
DMP
05:01:23
12.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
05:01:23
13.
OLDANI Stefano
KMT
05:01:23
14.
JONES Brenton
DMP
05:01:23
15.
GIBSON Matthew
BBH
05:01:23
16.
ANGULO SAMPEDRO Antonio
EFP
05:01:23
17.
GONZALEZ Mario
EUS
05:01:23
18.
AULAR SANABRIA Orluis
MTR
05:01:23
19.
KASPERKIEWICZ Przemyslaw
DMP
05:01:23
20.
MESTRE Daniel
W52
05:01:23
3
Erretiratzeak
27.
MOREIRA Mauricio
CJR
DNF
147.
PINHEIRO Ivo
MIR
DNF
177.
SVESHNIKOV Kirill
LOK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika