Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Eurométropole
2019
(1.HC)
(Circuit Franco-Belge)
Belgium / 5 Urria
Edition: 79 (176.0 Km)
Winner:
ALLEGAERT Piet
2018
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Piet Allegaert
BEL
Tweets by @Eurometrotour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KRISTOFF Alexander
2021
JAKOBSEN Fabio
2019
ALLEGAERT Piet
2018
PEDERSEN Mads
2017
MCLAY Daniel
2016
GROENEWEGEN Dylan
2015
GOUGEARD Alexis
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEBUSSCHERE Jens
2012
ROELANDTS Jurgen
La Louvrière
-
Tournai
5 Urria
/ 176.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:47:50
ALLEGAERT Piet
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ALLEGAERT Piet
SVB
03:47:50
2.
SENECHAL Florian
DQT
03:47:50
3.
STUYVEN Jasper
TFS
03:47:50
4.
VAN ASBROECK Tom
ICA
03:47:50
5.
DUVAL Julien
ALM
03:47:50
6.
LIEPINS Emils
WVA
03:47:50
7.
KOCH Jonas
CPT
03:47:50
8.
DE BONDT Dries
COC
03:47:50
9.
RUSSO Clement
PCB
03:47:50
10.
NÖMMELA Aksel
WVA
03:47:50
11.
THEUNS Edward
TFS
03:47:50
12.
KEUKELEIRE Jens
LTS
03:47:50
13.
NAESEN Oliver
ALM
03:47:50
14.
LIVYNS Arjen
ROC
03:47:50
15.
DE GENDT Aimé
WGG
03:47:50
16.
PETIT Adrien
TDE
03:47:50
17.
RIOU Alan
PCB
03:47:50
18.
MAES Nikolas
LTS
03:47:50
19.
LEYSEN Senne
ROC
03:47:50
20.
STEIMLE Jannik
DQT
03:47:50
47
Erretiratzeak
1.
PEDERSEN Mads
TFS
DNF
4.
MULLEN Ryan
TFS
DNF
5.
BEPPU Fumiyuki
TFS
DNF
14.
GOUGEARD Alexis
ALM
DNF
37.
VAN GOETHEM Brian
LTS
DNF
42.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
DNF
43.
KEISSE Iljo
DQT
DNF
53.
MATHIS Marco
COF
DNF
56.
WAEYTENS Zico
COF
DNF
64.
JANS Roy
COC
DNF
66.
VAN TRIJP Maarten
COC
DNF
72.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
74.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
75.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
77.
RODRIGUEZ RECHE Sergio
EUS
DNF
81.
BARBIER Rudy
ICA
DNF
82.
SCHREURS Hamish
ICA
DNF
85.
MINALI Riccardo
ICA
DNF
86.
SAGIV Guy
ICA
DNF
92.
MAGNER Tyler
RLY
DNF
93.
COTÉ Pier-André
RLY
DNF
96.
MURPHY Kyle
RLY
DNF
107.
QUAADE Rasmus Christian
RIW
DNF
123.
NOPPE Christophe
SVB
DNF
126.
VAN HECKE Preben
SVB
DNF
127.
VAN POUCKE Aaron
SVB
DNF
137.
WAGNER Robert
PCB
DNF
141.
BONIFAZIO Niccolo
TDE
DNF
144.
LIGTHART Pim
TDE
DNF
146.
PICHOT Alexandre
TDE
DNF
151.
BAGOT Yohan
VCB
DNF
155.
LAMMERTINK Steven
VCB
DNF
156.
LECROQ Jérémy
VCB
DNF
157.
VAN GENECHTEN Jonas
VCB
DNF
163.
MORTIER Julien
WVA
DNF
166.
SPENGLER Lukas
WVA
DNF
173.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNF
185.
RAYMACKERS Cedric
CIB
DNF
187.
REYNAERTS Wim
CIB
DNF
192.
PAGE Dylan
IAM
DNF
196.
SCHÄPPI Martin
IAM
DNF
197.
DAVIS Corey
IAM
DNF
207.
SPENGLER Mario
LPC
DNF
211.
VAN DINGENEN Jordi
TIS
DNF
212.
BOUCHER David
TIS
DNF
213.
TZORTZAKIS Polychronis
TIS
DNF
215.
STOCKMAN Michiel
TIS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika