Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ladies Tour of Norway
2019
(2.WWT)
Norway / 22 Abuztua - 25 Abuztua
Edition: 6 (538.0 Km)
Winner:
VOS Marianne
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Tweets by @LTour_Of_Norway
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
VOS Marianne
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
BRAND Lucinda
2015
GUARNIER Megan
2014
VAN DER BREGGEN Anna
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Moss
-
Halden
24 Abuztua
/ 125.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:24:20
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
10:00:00
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
CCC
03:24:20
2.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
03:24:25
3.
VOLLERING Demi
PHV
03:24:31
4.
KIRCHMANN Leah
SUN
03:24:31
5.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
03:24:31
6.
KENNEDY Lucy
MTS
03:24:33
7.
MACKAIJ Floortje
SUN
03:24:35
8.
GARCIA CAŅELLAS Margarita Victoria
MOV
03:24:37
9.
PALADIN Soraya
ALE
03:24:37
10.
HEINE Vita
HPU
03:24:37
11.
BORGLI Stine Andersen
FDJ
03:24:40
12.
WIEBES Lorena
PHV
03:24:42
13.
KOREVAAR Jeanne
CCC
03:24:45
14.
RATTO Rossella
BTC
03:24:45
15.
MAJERUS Christine
DLT
03:24:45
16.
HENDERSON Anna
TIB
03:24:48
17.
MARKUS Riejanne
CCC
03:24:50
18.
NILSSON Hanna
BTC
03:24:50
19.
WINDER Ruth
TRE
03:24:52
20.
BASTIANELLI Marta
TVC
03:24:52
4
Erretiratzeak
11.
GASKJENN Ingvild
HPU
DNF
45.
KITCHEN Lauren
FDJ
DNS
85.
SWINKELS Karlijn
ALE
DNS
185.
VANDENBROUCKE Saartje
DVE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika