Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2000
(2.3)
Australia / 18 Urtarrila - 23 Urtarrila
Edition: 2 (776.2 Km)
Winner:
MAIGNAN Gilles
1999
2001
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Gilles Maignan
FRA
Guillaume Auger
FRA
René Jørgensen
DEN
Sandy Casar
FRA
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Adelaide
-
Adelaide
18 Urtarrila
/ 52.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:06:53
MOERENHOUT Koos
Laisterketako Liderra
:
01:06:53
MOERENHOUT Koos
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOERENHOUT Koos
FAR
01:06:53
2.
BROWN Graeme
00:00:00
3.
MCGEE Bradley
FDJ
00:00:00
4.
SUNDERLAND Scott
00:00:00
5.
MCKENZIE David
LMR
00:00:00
6.
JOHANSEN Allan
MCJ
00:00:00
7.
AITKEN Brett
00:00:00
8.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
9.
TURPIN Ludovic
AG2
00:00:00
10.
SACCHI Fabio
PLT
00:00:00
11.
GUERRA Alessandro
SAE
00:00:00
12.
SWEET Jay
BIG
00:00:00
13.
AUGER Guillaume
BIG
00:00:00
14.
KIRSIPUU Jaan
AG2
00:00:00
15.
NIELSEN Bjarke
MCJ
00:00:00
16.
NITSCHE Torsten
SAE
00:00:00
17.
CHOUFFE Alexandre
BIG
00:00:00
18.
DAVIS Scott
00:00:00
19.
BACKSTEDT Magnus
C.A
00:00:00
20.
MAGNIEN Emmanuel
FDJ
00:00:00
1
Erretiratzeak
39.
BOTCHAROV Alexandre
AG2
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika