Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Mazda Schelkens WE
2022
(1.2)
(GP Mazda Schelkens WE)
Belgium / 6 Ekaina
Edition: 1 (128.7 Km)
Winner:
BRAAM Danique
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Laisterketako irabazleak
Danique Braam
NED
Edizioak
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BRAAM Danique
Borsbeek
-
Borsbeek
6 Ekaina
/ 128.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:13:40
BRAAM Danique
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRAAM Danique
CCT
03:13:40
2.
VANHOVE Marith
PHV
00:00:00
3.
TRUYEN Marthe
PLP
00:00:00
4.
DOCX Mieke
LSL
00:00:00
5.
DANFORD Georgia
ASC
00:00:00
6.
VAN HOUTUM Celine
MUL
00:00:00
7.
EDWARDS Sophie
EARA
00:00:00
8.
VANPACHTENBEKE Margot
00:00:00
9.
MCDERMOTT Ellen
EKER
00:00:00
10.
JONGERIUS Claudia
CCT
00:00:00
11.
TORTOLINA Gaia
00:00:00
12.
VERDONSCHOT Laura
00:00:00
13.
GRÖNDAHL Antonia
IBC
00:00:00
14.
VAN DEN STEEN Kim
EISN
00:00:00
15.
HOOG ANTINK Dorien
00:00:00
16.
BETZ Svenja
IBC
00:00:00
17.
VAN DE VEL Sara
IBC
00:00:05
18.
CANT Sanne
PLP
00:00:05
19.
MEIJERING Mareille
MUL
00:00:08
20.
LIMPENS Pien
PHV
00:00:12
41
Erretiratzeak
7.
BERTON Nina
ASC
DNF
11.
LUBCKE Holly
EARA
DNF
22.
RICHIOUD Gréta
ARK
DNF
23.
BECKER Charlotte
ARK
DNF
26.
HINAULT Maryanne
ARK
DNF
33.
LILAND Merethe
DNF
51.
DECALUWE Kelly
EBWB
DNF
52.
DELAIN Francine
EBWB
DNF
53.
FURNEMONT Lola
EBWB
DNF
54.
RIETJENS Dorien
EBWB
DNF
56.
LAURENT Manon
EBWB
DNF
64.
GEERTS Joyca
ECBE
DNF
65.
KEMPS Stephanie
ECBE
DNF
66.
DE VEIRMAN Fleur
ECBE
DNF
67.
MARIËN Lynn
ECBE
DNF
77.
MANGAN Fiona
IBC
DNF
82.
TALBOT Josie
EISN
DNF
83.
KNIGHT Emily
EISN
DNF
85.
BOURGUIGNON Margot
EISN
DNF
94.
TEIRLINCK Jana
DNF
96.
DEBOCK Julie
DNF
97.
BAUTE Morgane
DNF
112.
HERMANS Anke
EHOZ
DNF
113.
LENS Ann-Sophie
EHOZ
DNF
115.
FOUWÉ Chantal
EHOZ
DNF
116.
ROBBERECHT Merel
EHOZ
DNF
117.
MAES Marie
EHOZ
DNF
123.
SIGMUND Marla
LSL
DNF
125.
VAN DER SANDE Elise
LSL
DNF
137.
BADERTSCHER Natasha
ERES
DNF
152.
KNAVEN Britt
NXG
DNF
165.
DE JONG Demi
PHV
DNF
184.
SELS Loes
DNF
186.
DE BRUYNE Meg
DNF
215.
CLEVES Marlene
ESTU
DNF
217.
MACHNER Katharina
ESTU
DNF
221.
VAN LOY Ellen
DNF
223.
BROUWERS Julie
DNF
224.
VAN ELSACKER Floor
DNF
236.
VAN DER KOLK Iris
DNF
237.
KEIJSER Marieke
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika