Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a España
2004
(2.HC)
Spain / 4 Iraila - 26 Iraila
Edition: 59 (3033.9 Km)
Winner:
Roberto HERAS (Esp)
2003
2005
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Roberto Heras Hernandez
ESP
Erik Zabel
GER
Félix Rafael Cardenas Ravalo
COL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
ROGLIC Primoz
2020
ROGLIC Primoz
2019
ROGLIC Primoz
2018
YATES Simon
2017
FROOME Christopher
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ARU Fabio
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
HORNER Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
Hurrengoa
Etapa 3 >
Burgos
-
Soria
6 Iraila
/ 157.10 kilometer / Hasiera: 13:36
Etapa irabazlea
:
03:43:17
VALVERDE BELMONTE Alejandro
(42.190 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
JOACHIM Benoît
Parcours
:
Mendi ertaineko etapa / Beheranzko iritsiera
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
KEL
03:43:17
2.
O'GRADY Stuart
COF
00:00:00
3.
MENCHOV Denis
IBB
00:00:00
4.
FREIRE GOMEZ Oscar
RAB
00:00:00
5.
HERAS HERNANDEZ Roberto
LST
00:00:00
6.
GARZELLI Stefano
VIN
00:00:00
7.
MANCEBO PEREZ Francisco
IBB
00:00:00
8.
GONZALEZ JIMENEZ Aitor
FAS
00:00:00
9.
CUNEGO Damiano
SAE
00:00:00
10.
EVANS Cadel
TMO
00:00:00
11.
VINOKOUROV Alexandre
TMO
00:00:00
12.
BRU PASCAL Yon
LST
00:00:04
12.
NOZAL VEGA Isidro
LST
00:00:04
13.
GARCIA QUESADA Carlos
KEL
00:00:04
14.
PLAZA MOLINA Ruben
KEL
00:00:04
15.
HAMILTON Tyler
PHO
00:00:04
16.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
00:00:04
17.
GOMEZ MARCHANTE José Angel
ALM
00:00:04
18.
GUERREIRO Alberto Benito
KEL
00:00:04
19.
CIONI Dario David
FAS
00:00:04
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika