Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2007
(2.HC)
Spain / 14 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 29 (630.0 Km)
Winner:
SOLER HERNANDEZ Juan Mauricio
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Soler Mauricio
COL
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Vasil Kiryienka
BLR
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Miranda de Ebro
-
Miranda de Ebro
14 Abuztua
/ 150.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:23:26
IGNATIEV Mikhail
(42.453 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
03:23:26
IGNATIEV Mikhail
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
IGNATIEV Mikhail
03:23:26
2.
MORENO FERNANDEZ Daniel
00:00:34
3.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
00:00:34
4.
GARZELLI Stefano
00:00:34
5.
TORRENT TARRES Carlos
00:00:34
6.
GAZTANAGA ECHEVERRIA Mikel
00:00:34
7.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
00:00:34
8.
TRAFICANTE Roberto
00:00:34
9.
PASSERON Aurélien
00:00:34
10.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
00:00:34
11.
SIUTSOU Kanstantsin
00:00:34
12.
COYOT Arnaud
00:00:34
14.
GARCIA RENA Rodrigo
00:00:34
15.
CELLI Luca
00:00:34
16.
SARABIA DIAZ Ignacio
00:00:34
17.
DE SCHROODER Benny
00:00:34
18.
ANTON HERNANDEZ Igor
00:00:34
19.
PLAZA MOLINA Ruben
00:00:34
20.
VORGANOV Eduard
00:00:34
21.
EFIMKIN Alexander
00:00:34
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika