Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Avenir
2007
(2.Ncup)
(Tour de l´Avenir)
France / 6 Iraila - 15 Iraila
Edition: 45 (1435.0 Km)
Winner:
MOLLEMA Bauke
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bauke Mollema
NED
Dario Cataldo
ITA
Dario Cataldo
ITA
Tweets by @tourdelavenir
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 2 >
Quiberon
-
Saint-Jean-la-Poterie
7 Iraila
/ 164.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:05:47
CATALDO Dario
(40.035 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
07:46:03
POULHIES Stéphane
Eskaladak
:
3e Cat.
(5x)
4e Cat.
(1x)
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CATALDO Dario
04:05:47
2.
KOREN Kristjan
00:00:04
3.
ROVNY Ivan
00:00:04
4.
MOLLEMA Bauke
00:00:04
5.
MAES Nikolas
00:00:06
6.
CHTIOUI Rafai
00:00:06
7.
LEEZER Tom
00:00:06
8.
CIESLIK Pawel
00:00:09
9.
MARTIN Tony
00:00:09
10.
STEENSEN André
00:00:09
11.
BUIVIDAS Andris
00:00:09
12.
LEVARLET Guillaume
00:00:11
13.
VANDEWALLE Kristof
00:00:11
14.
PIMENTA COSTA MENDES José Joao
00:00:11
15.
VAN WINDEN Dennis
00:00:11
16.
KUNSHIN Alexey
00:00:11
17.
WYSS Marcel
00:00:11
18.
KONOVALOVAS Ignatas
00:00:11
19.
ROCHA Nelson Hugo Lobo
00:00:14
20.
KLEMME Dominic
00:00:14
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika