Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2008
(2.1)
Slovenia / 11 Ekaina - 14 Ekaina
Edition: 15 (650.0 Km)
Winner:
GOLCER Jure
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Golcer Jure
SLO
Enrico Rossi
ITA
Mitja Mahoric
SLO
Robert Kiserlovski
CRO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Celje
-
Novo mesto
14 Ekaina
/ 157.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:32:07
CHICCHI Francesco
(44.409 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
15:06:19
GOLCER Jure
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CHICCHI Francesco
LIQ
03:32:07
2.
KOCJAN Jure
PER
00:00:00
3.
BALDUCCI Gabriele
ASA
00:00:00
4.
ROSSI Enrico
NGC
00:00:00
5.
BELLETTI Manuel
SDA
00:00:00
6.
CADAMURO Simone
NEP
00:00:00
7.
CURTOLO Alberto
LIQ
00:00:00
8.
RADOCHLA Steffen
ELK
00:00:00
9.
BOSSONI Paolo
LAM
00:00:00
10.
STRGAR Matic
RAR
00:00:00
11.
AGOSTA Domenico
NEP
00:00:00
12.
DONADELLO Emiliano
SDA
00:00:00
13.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
14.
KLOUCEK Frantisek (JR)
PSK
00:00:00
15.
D'ANDREA Nicola
MIE
00:00:00
16.
GABRIELLESCHI Massimo
NEP
00:00:00
17.
BAJC Andi
RAR
00:00:00
18.
BENCIK Petr
PSK
00:00:00
19.
TRATNIK David
RAR
00:00:00
20.
PROCH Walter
LPR
00:00:00
27
Erretiratzeak
22.
BURJEK Nik
SAK
DNF
23.
FALTHEINER Werner
SAK
DNF
44.
PELANEK Lubos
LAM
DNF
65.
KUNITSKI Andrei
ASA
DNF
71.
CELLI Luca
LPR
DNF
76.
MONTAGUTI Matteo
LPR
DNF
84.
THURAU Bjorn
ELK
DNF
85.
FANKHAUSER Clemens
ELK
DNF
86.
RUCKER Stefan
ELK
DNF
87.
VALACH Jan
ELK
DNF
94.
KÖNIG Leopold
PSK
DNF
104.
HONDO Danilo
SDA
DNF
108.
TRAFICANTE Roberto
SDA
DNF
111.
CANNONE Donato
NGC
DNF
114.
MAISTO Massimiliano
NGC
DNF
115.
REDA Francesco
NGC
DNF
116.
RIZZI Bruno
NGC
DNF
118.
ZAGORODNIY Volodymyr
NGC
DNF
124.
DEGANO Enrico
MIE
DNF
134.
TONDO Pierpaolo
NEP
DNF
135.
PALANDRI Marino
NEP
DNF
137.
RATTI Eddy
NEP
DNF
147.
HASANOVIC Esad
CZP
DNF
148.
KOLESSOV Alexey
CZP
DNF
153.
DEMANUELE David
NCRO
DNF
155.
POKUPEC Zvonimir
NCRO
DNF
156.
BLAZEVIC Darko
NCRO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika