Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Burgos
2008
(2.HC)
Spain / 5 Augustus - 9 Augustus
Edition: 30 (802.0 Km)
Winner:
ZANDIO ECHAIDE Xabier
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Xabier Zandio Echaide
EUS
Yauheni Hutarovich
BLR
Juan Jose Cobo Acebo
ESP
Tweets by @vueltaaburgos
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 3 >
Melgar de Fernamental
-
Burgos
7 Augustus
/ 149.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:19:43
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
(44.760 km/hr)
Klassementleider
:
10:58:31
KUNITSKI Andrei
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
03:19:43
2.
VAN DIJK Stefan
MIT
00:00:00
3.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
00:00:00
4.
WEYLANDT Wouter
QST
00:00:00
5.
ONGARATO Alberto
MRM
00:00:00
6.
ELTINK Theo
RAB
00:00:00
7.
VAZQUEZ HUESO Manuel
GNM
00:00:00
8.
MATA Enrique
VMC
00:00:00
9.
VAITKUS Tomas
AST
00:00:00
10.
MANGEL Laurent
ALM
00:00:00
11.
MATA CABELLO Martin
VMC
00:00:00
12.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
00:00:00
13.
LASTRAS GARCIA Pablo
GCE
00:00:00
14.
DAVIS Allan
MIT
00:00:00
15.
PEREZ ARANGO Marlon Alirio
GCE
00:00:00
16.
ESKOV Nikita
TCS
00:00:00
17.
KIREYEV Roman
AST
00:00:00
18.
GARATE Juan Manuel
QST
00:00:00
19.
CANADA GRACIA David
SDV
00:00:00
20.
NOCENTINI Rinaldo
ALM
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken