Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2008
(2.HC)
Spain / 5 Abuztua - 9 Abuztua
Edition: 30 (802.0 Km)
Winner:
ZANDIO ECHAIDE Xabier
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Xabier Zandio Echaide
EUS
Yauheni Hutarovich
BLR
Juan Jose Cobo Acebo
ESP
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Burgos
-
Aranda de Duero
8 Abuztua
/ 162.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:50:18
HUTAROVICH Yauheni
(42.210 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
14:48:40
KUNITSKI Andrei
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
03:50:18
2.
VAITKUS Tomas
AST
00:00:00
3.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
4.
VAN DIJK Stefan
MIT
00:00:00
5.
DAVIS Allan
MIT
00:00:00
6.
PEREZ ARANGO Marlon Alirio
GCE
00:00:00
7.
OCHOTORENA Xabat
SPI
00:00:00
8.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
TCS
00:00:00
9.
ELTINK Theo
RAB
00:00:00
10.
VAZQUEZ HUESO Manuel
GNM
00:00:00
11.
MATA Enrique
VMC
00:00:00
12.
WEYLANDT Wouter
QST
00:00:00
13.
DION Renaud
ALM
00:00:00
14.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
00:00:00
15.
CAPECCHI Eros
SDV
00:00:00
16.
WALKER William
RAB
00:00:00
17.
LÖWIK Gerben
RAB
00:00:00
18.
GARCIA RENA Rodrigo
SPI
00:00:00
19.
HERRERO LLORENTE David
KGZ
00:00:00
20.
VORGANOV Eduard
KGZ
00:00:00
3
Erretiratzeak
77.
REDONDO RAMOS José Antonio
ACA
DNS
153.
GARCÍA LATORRE Jaime
SPI
DNS
171.
MELERO COCO Ivan
ORB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika