Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Ain
2009
(2.1)
(Tour de l´Ain)
France / 9 Abuztua - 12 Abuztua
Edition: 21 (545.0 Km)
Winner:
TAARAMAE Rein
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Rein Taaramae
EST
Christopher Horner
USA
David Moncoutie
FRA
Rein Taaramae
EST
Tweets by @tourdelain
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTIN Guillaume
2021
STORER Michael
2020
ROGLIC Primoz
2019
PINOT Thibaut
2018
VICHOT Arthur
2017
PINOT Thibaut
2016
OOMEN Sam
2015
GENIEZ Alexandre
2014
LINDEMAN Bertjan
2013
BARDET Romain
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
Etapa 4 >
Belley
-
Grand Colombier
12 Abuztua
/ 128.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:58
TAARAMAE Rein
Laisterketako Liderra
:
13:03:07
TAARAMAE Rein
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TAARAMAE Rein
COF
03:36:58
2.
MONCOUTIE David
COF
00:00:30
3.
MONIER Damien
COF
00:00:34
4.
HORNER Christopher
AST
00:00:37
5.
MEDEREL Maxime
AUB
00:00:39
6.
LEFEVRE Laurent
BBO
00:00:59
7.
VOGONDY Nicolas
AGR
00:01:06
8.
DI GREGORIO Rémy
FDJ
00:01:07
9.
NAVARRO GARCIA Daniel
AST
00:01:07
10.
CALZATI Sylvain
AGR
00:01:14
11.
ROLLAND Pierre
BBO
00:01:20
12.
GAUTIER Cyril
BBO
00:01:36
13.
GADRET John
ALM
00:01:52
14.
MALACARNE Davide
QST
00:01:59
15.
TSCHOPP Johann
BBO
00:02:01
16.
PERGET Mathieu
GCE
00:02:30
17.
DUPONT Hubert
ALM
00:02:41
18.
KRUIJSWIJK Steven
RB3
00:03:07
19.
SONNERY Blaise
ALM
00:03:22
20.
GENIEZ Alexandre
NFRA
00:03:22
24
Erretiratzeak
43.
FACCI Mauro
QST
DNF
46.
SAMOILAU Branislau
QST
DNF
53.
MORABITO Steve
AST
DNF
55.
RUBIERA VIGIL José Luis
AST
DNF
56.
DMITRIYEV Valeriy
AST
DNF
62.
COYOT Arnaud
GCE
DNF
66.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
DNF
72.
ELIJZEN Michiel
SIL
DNF
73.
JACOBS Pieter
SIL
DNF
74.
LJUNGBLAD Jonas
SIL
DNF
75.
VANENDERT Jelle
SIL
DNF
82.
LAURENT Christophe
AGR
DNF
94.
WAGNER Robert
SKS
DNF
111.
BOEVE Mats
RB3
DNF
126.
TAILLEFER Fabien
RLM
DNF
132.
BIDEAU Jean-Marc
BSC
DNF
136.
LELARGE Noan
BSC
DNF
142.
CASPER Jimmy
BCS
DNF
143.
COUTOULY Cedric
BCS
DNF
151.
BROUZES Niels
AUB
DNF
165.
ARDILA CANO Fader Andres
CEP
DNF
181.
VINOKOUROV Alexandre
NKAZ
DNF
182.
IGLINSKIY Valentin
NKAZ
DNF
185.
SHUGAIPOV Ablay
NKAZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika