Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tirreno-Adriatico
2009
(HIS)
(Tirreno - Adriatico)
Italy / 11 Maart - 17 Maart
Edition: 44 (1103.0 Km)
Winner:
SCARPONI Michele
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Interviews
(1)
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Michele Scarponi
ITA
Julien El Fares
FRA
Egoi Martinez De Esteban
ESP
Löfkvist Thomas
SWE
1
Fans
Tony S
Tweets by @TirrenAdriatico
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 4 >
Foligno
-
Montelupone
14 Maart
/ 171.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:08:35
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
(41.273 km/hr)
Klassementleider
:
16:09:10
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Subklassementen
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
GCE
04:08:35
2.
REBELLIN Davide
SDA
00:00:06
3.
LÖFKVIST Thomas
THR
00:00:10
4.
DI LUCA Danilo
LPR
00:00:14
5.
GARZELLI Stefano
ASA
00:00:21
6.
EL FARES Julien
COF
00:00:21
7.
HESJEDAL Ryder
GRM
00:00:21
8.
KLÖDEN Andreas
AST
00:00:21
9.
SCARPONI Michele
SDA
00:00:21
10.
NIBALI Vincenzo
LIQ
00:00:21
11.
PIETROPOLLI Daniele
LPR
00:00:32
12.
BASSO Ivan
LIQ
00:00:32
13.
CARUSO Giampaolo
FLM
00:00:32
14.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
00:00:40
15.
VALJAVEC Tadej
ALM
00:00:42
16.
WEGMANN Fabian
MRM
00:00:42
17.
LAGUTIN Sergey
VAC
00:00:45
18.
GERDEMANN Linus
MRM
00:00:45
19.
DEVENYNS Dries
QST
00:00:50
20.
VAN SUMMEREN Johan
SIL
00:00:50
5
Uitvallers
27.
PLIUSCHIN Alexandr
ALM
DNF
83.
HUSHOVD Thor
CTT
DNS
98.
SIJMENS Nico
COF
DNS
143.
DA DALTO Mauro
LAM
DNF
146.
MORI Massimiliano
LAM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken