Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Volta ao Alentejo em Bicicleta
2009
(2.1)
(Volta ao Alentejo)
Portugal / 1 April - 5 April
Edition: 27 (722.0 Km)
Winner:
BOUET Maxime
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(2)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Maxime Bouet
FRA
Candido Joaquim Venda Moreira Barbosa
POR
Javier Ramirez Abeja
ESP
Tweets by @voltaaoalentejo
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
MOREIRA Mauricio
2019
RODRIGUES João
2018
MENDONÇA Luís
2017
BARBERO CUESTA Carlos
2016
MAS NICOLAU Enric
2015
BERNAS Pawel
2014
BARBERO CUESTA Carlos
2013
STUYVEN Jasper
2011
SISKEVICIUS Evaldas
2010
BLANCO RODRIGUEZ David
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 2 >
Ferreira do Alentejo
-
Montemor-o-Novo
2 April
/ 209.90 kilometer
Etappewinnaar
:
05:24:19
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
Klassementleider
:
08:55:47
BOUET Maxime
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
LES
05:24:19
2.
QUITERIO César Antunes
CCL
05:24:19
3.
LIMA Bruno Antero
MAD
05:24:19
4.
LOPES GONCALVES Pedro Miguel
CCL
05:24:19
5.
MIRANDA SOEIRO Pedro Miguel
CCL
05:24:19
6.
KRITSKIY Timofey
KTA
05:24:19
7.
RODRIGUEZ Fred
RRC
05:24:19
8.
ROCHA Nelson Hugo Lobo
MAD
05:24:19
9.
MOURON DOLDAN Juan Francisco
XGZ
05:24:19
10.
NOZAL VEGA Carlos
LES
05:24:19
11.
ROSENDO PRADO Jesus
ACA
05:24:19
12.
KOSTYUK Denys
ISD
05:24:19
13.
MARTA DUARTE Nuno
CCL
05:24:19
14.
MIRENDA Gianluca
ISD
05:24:19
15.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
05:24:19
16.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
FRM
05:24:19
17.
SEVILLA RIBERA Oscar
RRC
05:24:19
18.
PEREZ FERNANDEZ Santiago
MAD
05:24:19
19.
VITORIA David
RRC
05:24:19
20.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
LES
05:24:19
1
Uitvallers
28.
CAETHOVEN Steven
AGR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken