Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro del Trentino
2009
(2.1)
(Tour of the Alps)
Italy / 22 Apirila - 25 Apirila
Edition: 33 (538.2 Km)
Winner:
BASSO Ivan
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Basso
ITA
Sestili Luigi
ITA
Giampaolo Caruso
ITA
Jackson Rodriguez
VEN
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1963
1962
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BARDET Romain
2021
YATES Simon
2019
SIVAKOV Pavel
2018
PINOT Thibaut
2017
THOMAS Geraint
2016
LANDA MEANA Mikel
2015
PORTE Richie
2014
EVANS Cadel
2013
NIBALI Vincenzo
2012
POZZOVIVO Domenico
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Tesero
-
Innervillgraten
24 Apirila
/ 165.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:16
HUNTER Robert
Laisterketako Liderra
:
08:19:23
BRAJKOVIC Janez
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUNTER Robert
BAR
04:09:16
2.
GARZELLI Stefano
ASA
00:00:00
3.
DI LUCA Danilo
LPR
00:00:00
4.
RODRIGUEZ Jackson
SDA
00:00:00
5.
MUTO Pasquale
MIE
00:00:00
6.
GENTILI Massimiliano
FLM
00:00:00
7.
MOLETTA Andrea
MIE
00:00:00
8.
CARUSO Giampaolo
FLM
00:00:00
9.
NIEMIEC Przemyslaw
MIE
00:00:00
10.
DESSEL Cyril
ALM
00:00:00
11.
SZMYD Sylvester
LIQ
00:00:00
12.
KÖNIG Leopold
PSK
00:00:00
13.
BONNAFOND Guillaume
ALM
00:00:00
14.
CAUCCHIOLI Pietro
LAM
00:00:00
15.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:00
16.
COLLI Daniele
ASY
00:00:00
17.
HOLLENSTEIN Reto
VBG
00:00:00
18.
BASSO Ivan
LIQ
00:00:00
19.
BERTAGNOLLI Leonardo
AMI
00:00:00
20.
NOSE Tomasz
ADR
00:00:00
11
Erretiratzeak
17.
RENEV Sergey
AST
DNF
58.
ORTEGA Didac
ASA
DNF
84.
ANGELONI Adriano
FLM
DNF
141.
DENIFL Stefan
ELK
DNF
143.
SUMMER Jochen
ELK
DNF
153.
STRGAR Matic
VBG
DNF
154.
EGGER Alexander
VBG
DNF
166.
TONDO Pierpaolo
MIE
DNF
173.
MOURON DOLDAN Juan Francisco
XGZ
DNF
196.
FIORETTI Luca
CZP
DNF
206.
BELOHVOSCIKS Raivis
BLM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika