Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Picardie
2009
(2.1)
France / 15 Maiatza - 17 Maiatza
Edition: 63 (537.0 Km)
Winner:
WESTRA Lieuwe
2008
2010
© Image: www.letour.fr
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Lieuwe Westra
NED
Romain Feillu
FRA
Christophe Riblon
FRA
Romain Feillu
FRA
Tweets by @tourpicardie
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1939
1938
1937
1936
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
BOUHANNI Nacer
2015
BOECKMANS Kris
2014
DEMARE Arnaud
2013
KITTEL Marcel
2012
DEGENKOLB John
2011
FEILLU Romain
2010
SWIFT Ben
2009
WESTRA Lieuwe
2008
CHAVANEL Sébastien
2007
HUNTER Robert
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Coucy-le-château
-
Noyon
17 Maiatza
/ 84.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:55:03
MCEWEN Robbie
Laisterketako Liderra
:
10:10:57
WESTRA Lieuwe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
KAT
01:55:03
2.
NAPOLITANO Danilo
KAT
01:55:03
3.
GAVAZZI Mattia
SDA
01:55:03
4.
DRUJON Mathieu
GCE
01:55:03
5.
BONSERGENT Stéphane
BSC
01:55:03
6.
FEILLU Romain
AGR
01:55:03
7.
USOV Alexandre
COF
01:55:03
8.
TURGOT Sébastien
BBO
01:55:03
9.
PEETERS Kevin
LAN
01:55:03
10.
LODDO Alberto
SDA
01:55:03
11.
BLOT Guillaume
COF
01:55:03
12.
PINEAU Cedric
ALM
01:55:03
13.
CLAUDE Mathieu
BBO
01:55:03
14.
BACQUET Fabien
AUB
01:55:03
15.
STEWART Jackson
BMC
01:55:03
16.
LODEWYCK Klaas
TSV
01:55:03
17.
WESTRA Lieuwe
VAC
01:55:03
18.
DE KORT Koen
SKS
01:55:03
19.
HADDOU Nadir
AUB
01:55:03
20.
RAVARD Anthony
AGR
01:55:03
8
Erretiratzeak
52.
BONNAIRE Olivier
BBO
DNF
87.
LEQUATRE Geoffroy
AGR
DNS
111.
FLAHAUT Denis
LAN
DNF
112.
BARBE Koen
LAN
DNF
142.
BERTOLINI Thomas
SDA
DNF
159.
MORTENSEN Martin
VAC
DNF
167.
MONNERAIS Cyrille
BSC
FAD
177.
TAILLEFER Fabien
RLM
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika