Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2010
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 1 Martxoa - 7 Martxoa
Edition: 15 (1013.9 Km)
Winner:
RUJANO GUILLEN José
2009
2011
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
José Rujano Guillen
VEN
Anuar Manan
MAS
Peter McDonald
AUS
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Kota Bharu
-
Kuala Berang
1 Martxoa
/ 174.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:22:53
MATTHEWS Michael
Laisterketako Liderra
:
04:22:43
MATTHEWS Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MATTHEWS Michael
JAS
04:22:53
2.
CELIS ZABALA Vidal
FOT
00:00:00
3.
TLEUBAYEV Ruslan
NKAZ
00:00:00
4.
MANAN Anuar
GGA
00:00:00
5.
RABIE Johann
NRSA
00:00:00
6.
HASELBACHER René
VBG
00:00:00
7.
EIBEGGER Markus
FOT
00:00:00
8.
ERLER Tobias
TPT
00:00:00
9.
BELL Zachary
KBS
00:00:00
10.
SALEH Mohd Zamri
NMAS
00:00:00
11.
VAN HEERDEN Christoff
NRSA
00:00:00
12.
GRABOVSKYY Dmytro
ISD
00:00:00
13.
HALL Bradley
MPC
00:00:00
14.
RUSLI Amir
NMAS
00:00:00
15.
KIM Young Uk
GGA
00:00:00
16.
ZAINAL Rizuan
NMAS
00:00:00
17.
WALKER Johnnie
FOT
00:00:00
18.
AMRUN Akmal
NMAS
00:00:00
19.
LANG Richard
JAS
00:00:00
20.
MORI Kazuhiro
AIS
00:00:00
2
Erretiratzeak
124.
MEHRABANI AZAR Ramin
IAU
DNF
186.
CHRISTOPHER TJONDROKUSUMO Antonius
PSN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika