Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Le Tour de Langkawi
2010
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 1 Maart - 7 Maart
Edition: 15 (1013.9 Km)
Winner:
RUJANO GUILLEN José
2009
2011
© Image: www.ltdl.my
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(9)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
José Rujano Guillen
VEN
Anuar Manan
MAS
Peter McDonald
AUS
Tweets by @ltdlangkawi
Edities
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 6 >
Putrajaya
-
Genting Highlands
6 Maart
/ 102.80 kilometer
Etappewinnaar
:
03:04:21
RUJANO GUILLEN José
(33.460 km/hr)
Klassementleider
:
21:06:58
RUJANO GUILLEN José
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Subklassementen
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RUJANO GUILLEN José
ISD
03:04:21
2.
GONG Hyo Suk
SCT
00:02:09
3.
ASKARI Hossein
TPT
00:02:36
4.
MCDONALD Peter
DPC
00:03:22
5.
ZARGARI Amir
IAU
00:03:22
6.
SHUSHEMOIN Alexandre
NKAZ
00:04:27
7.
BRANDLE Matthias
FOT
00:04:52
8.
EIBEGGER Markus
FOT
00:04:52
9.
MIZBANI ERANAGH Ghader
TPT
00:05:02
10.
KAZEMI SARAI Ahad
TPT
00:05:36
11.
SUSANTO Tonton
IAU
00:05:56
12.
PIDGORNYY Ruslan
ISD
00:05:58
13.
VENTER Jacobus
NRSA
00:06:09
14.
BENETSEDER Josef
VBG
00:06:30
15.
MCLEOD Ian
NRSA
00:06:53
16.
MIZUROV Andrey
TPT
00:06:57
17.
VALLS FERRI Rafael
FOT
00:07:26
18.
YOUM Jung Hwan
SCT
00:07:30
19.
TLEUBAYEV Ruslan
NKAZ
00:07:54
20.
BOWMAN Dan
KBS
00:07:56
7
Uitvallers
21.
ACKERMANN Silvère
VBG
DNF
56.
LEE Byeong Cheol
SCT
FAD
82.
XUE Ming Xing
MSS
DNF
152.
RABIE Johann
NRSA
DNS
191.
CHANGPAD Kritsada
NTHA
FAD
193.
WIWATCHAI Chuaikun
NTHA
DNF
195.
RUEANMAO Rattapong
NTHA
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken