Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Flèche Wallonne
2010
(HIS)
Belgium / 21 Apirila
Edition: 74 (198.0 Km)
Winner:
EVANS Cadel
2009
2011
Laisteketaren aurkezpena
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Cadel Evans
AUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TEUNS Dylan
2021
ALAPHILIPPE Julian
2020
HIRSCHI Marc
2019
ALAPHILIPPE Julian
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
MORENO FERNANDEZ Daniel
Charleroi
-
Huy
21 Apirila
/ 198.00 kilometer / Hasiera: 11:20 / Helmuga: 16:20
Etapa irabazlea
:
04:39:24
EVANS Cadel
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EVANS Cadel
BMC
04:39:24
2.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
KAT
00:00:00
3.
CONTADOR VELASCO Alberto
AST
00:00:00
4.
ANTON HERNANDEZ Igor
EUS
00:00:06
5.
CUNEGO Damiano
LAM
00:00:09
6.
GILBERT Philippe
OLO
00:00:11
7.
HORNER Christopher
RSH
00:00:11
8.
SCHLECK Andy
SAX
00:00:11
9.
HESJEDAL Ryder
GRM
00:00:11
10.
ALBASINI Michael
THR
00:00:11
11.
DE WAELE Bert
LAN
00:00:11
12.
NIBALI Vincenzo
LIQ
00:00:11
13.
LE MEVEL Christophe
FDJ
00:00:11
14.
GESINK Robert
RAB
00:00:19
15.
GAVAZZI Francesco
LAM
00:00:19
16.
FLORENCIO CABRE Xavier
CTT
00:00:19
17.
MARTIN Daniel
GRM
00:00:19
18.
MINARD Sébastien
COF
00:00:24
19.
VAN DEN BROECK Jurgen
OLO
00:00:24
20.
ROY Jérémy
FDJ
00:00:24
55
Erretiratzeak
3.
FUGLSANG Jakob
SAX
DNF
4.
JÖRGENSEN Jonas Aaen
SAX
DNF
22.
GALDOS ALONSO Aitor
EUS
DNF
27.
VELASCO MURILLO Ivan
EUS
DNF
34.
KROON Karsten
BMC
DNF
35.
LOUDER Jeff
BMC
DNF
37.
STEWART Jackson
BMC
DNF
38.
ZAHNER Simon
BMC
DNF
42.
AERTS Mario
OLO
DNF
43.
BAKELANTS Jan
OLO
DNF
44.
BRANDT Christophe
OLO
DNF
53.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
THR
DNF
63.
GARCIA ACOSTA José Vicente
GCE
DNF
73.
CARLSTRÖM Kjell
SKY
DNF
85.
GASTAUER Ben
ALM
DNF
92.
KIRCHEN Kim
KAT
DNF
97.
VANDENBERGH Stijn
KAT
DNF
102.
BAUGNIES Jérôme
TSV
DNF
104.
DE GENDT Thomas
TSV
DNF
105.
JACOBS Pieter
TSV
DNF
114.
ENGELS Addy
QST
DNF
116.
REDA Francesco
QST
DNF
117.
SEELDRAEYERS Kevin
QST
DNF
123.
DEIGNAN Philip
CTT
DNF
126.
KONOVALOVAS Ignatas
CTT
DNF
144.
MURAVYEV Dmitriy
RSH
DNF
145.
PAULINHO Sergio Miguel Moreira
RSH
DNF
146.
POPOVYCH Yaroslav
RSH
DNF
147.
ROVNY Ivan
RSH
DNF
152.
GAJEK Artur
MRM
DNF
155.
ROELS Dominik
MRM
DNF
156.
VOSS Paul
MRM
DNF
157.
WEGMANN Fabian
MRM
DNF
163.
MEERSMAN Gianni
FDJ
DNF
172.
COZZA Steven
GRM
DNF
174.
LOWE Trent
GRM
DNF
180.
PATE Danny
GRM
DNF
185.
JUFRE POU Josep
AST
DNF
186.
NOVAL GONZALEZ Benjamin
AST
DNF
188.
STANGELJ Gorazd
AST
DNF
191.
GINANNI Francesco
AND
DNF
194.
BERTOLINI Thomas
AND
DNF
195.
MARGUTTI Damiano
AND
DNF
196.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
AND
DNF
197.
PIEMONTESI Fabrice
AND
DNF
198.
SOLARI Luca
AND
DNF
201.
FEDRIGO Pierrick
BTL
DNF
202.
CHARTEAU Anthony
BTL
DNF
212.
BELLOTTI Francesco
LIQ
DNF
213.
FINETTO Mauro
LIQ
DNF
217.
WILLEMS Frederik
LIQ
DNF
232.
VALENTIN Tristan
COF
DNF
242.
DONATI Alessandro
ASA
DNF
244.
FANTINI Alessandro
ASA
DNF
248.
PALUMBO Giuseppe
ASA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika