Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2010
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 23 Martxoa - 27 Martxoa
Edition: 10 (819.3 Km)
Winner:
SANTAROMITA Ivan
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Santaromita
ITA
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Przemyslaw Niemiec
POL
Damiano Caruso
ITA
1
Fans
jan hendriks
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1a >
Riccione
-
Riccione
23 Martxoa
/ 81.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:56:50
CHICCHI Francesco
(41.700 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
01:56:44
CHICCHI Francesco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CHICCHI Francesco
LIQ
01:56:50
2.
GAVAZZI Mattia
COG
00:00:00
3.
FERRARI Roberto
DER
00:00:00
4.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
5.
SCHULZE André
PSK
00:00:00
6.
GRENDENE Andrea
LAM
00:00:00
7.
SIEDLER Sebastian
VBG
00:00:00
8.
GRILLO Paride
CMO
00:00:00
9.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:00:00
10.
LODDO Alberto
AND
00:00:00
11.
ROSSI Enrico
FLM
00:00:00
12.
CIMOLAI Davide
LIQ
00:00:00
13.
GRAU Oscar
VMC
00:00:00
14.
CESARO Roberto
MIE
00:00:00
15.
CHTIOUI Rafai
ASA
00:00:00
16.
GRABOVSKYY Dmytro
ISD
00:00:00
17.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
AND
00:00:00
18.
RODRIGUEZ Jackson
AND
00:00:00
19.
METLUSHENKO Yuri
AMO
00:00:00
20.
MARES Martin
PSK
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika