Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de San Luis
2011
(2.1)
Argentina / 17 Urtarrila - 23 Urtarrila
Edition: 5 (1049.6 Km)
Winner:
ARRIAGADA Marco Antonio
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marco Antonio Arriagada Quinchel
CHI
Mancilla Luis
CHI
Piedra Perez Antonio
ESP
Enzo Josue Moyano
ARG
1
Fans
achille pope
Tweets by @TourSanLuis
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
DIAZ Daniel Ricardo
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
DIAZ Daniel Ricardo
2012
LEIPHEIMER Levi
2011
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
2010
NIBALI Vincenzo
2009
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
GARRIDO MAYORGA Martin
2007
GIACINTI Jorge
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
San Luis
-
San Luis
23 Urtarrila
/ 167.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:45:55
AGUILAR FIGUEIRAS Hector
Laisterketako Liderra
:
25:51:54
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AGUILAR FIGUEIRAS Hector
FUN
03:45:55
2.
CRESPO Marcos
FUN
00:00:00
3.
RICHEZE Mauro Abel
NARG
00:00:00
4.
RICCIO Bernardo
DAN
00:00:00
5.
FERRARI Roberto
AND
00:00:00
6.
RICHEZE Maximiliano Ariel
DAN
00:00:00
7.
FERNANDEZ Gerardo
NARG
00:00:00
8.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
BOA
00:00:00
9.
GUARNIERI Jacopo
LIQ
00:00:00
10.
MANCILLA Luis
NCHI
00:00:00
11.
PINFOLD Andrew
UHC
00:00:00
12.
HINAULT Sébastien
ALM
00:00:00
13.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
NCOL
00:00:00
14.
BAILETTI Paolo
DER
00:00:00
15.
MANDRI Rene
EDR
00:00:00
16.
CAMPAGNARO Simone
DAN
00:00:00
17.
JANORSCHKE Grischa
TSP
00:00:00
18.
MARTINEZ REGALADO Yasmani
NCUB
00:00:00
19.
BENENATI Cristiano
DER
00:00:00
20.
GARRIDO MAYORGA Martin
NARG
00:00:00
7
Erretiratzeak
85.
LIMA Bruno Antero
BOA
DNF
91.
FORKE Sebastian
TSP
DNF
144.
CASTRO LAVERDE Arles Antonio
NCOL
DNF
163.
ARROYO José Luis
NPAR
DNF
181.
GUAMA DE LA CRUZ Byron
NECU
DNF
187.
CALISPA Luis
NECU
DNF
207.
PINTOS RODRIGUEZ Pablo Daniel
NURU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika