Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix Cycliste de Québec
2011
(PT)
(Grand Prix Cycliste de Québec )
Canada / 9 Iraila
Edition: 2 (201.6 Km)
Winner:
GILBERT Philippe
2010
2012
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Philippe Gilbert
BEL
1
Fans
Ricardo Costa
Tweets by @GPCQM
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COSNEFROY Benoit
2019
MATTHEWS Michael
2018
MATTHEWS Michael
2017
SAGAN Peter
2016
SAGAN Peter
2015
URAN URAN Rigoberto
2014
GERRANS Simon
2013
GESINK Robert
2012
GERRANS Simon
2011
GILBERT Philippe
Québec
-
Québec
9 Iraila
/ 201.60 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 16:15
Etapa irabazlea
:
05:03:08
GILBERT Philippe
Laisterketa moeta
:
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GILBERT Philippe
OLO
05:03:08
2.
GESINK Robert
RAB
00:00:00
3.
URAN URAN Rigoberto
SKY
00:00:09
4.
WEGMANN Fabian
LEO
00:00:14
5.
LEIPHEIMER Levi
RSH
00:00:15
6.
LEUKEMANS Björn
VCD
00:00:23
7.
PONZI Simone
LIQ
00:00:23
8.
MARCATO Marco
VCD
00:00:25
9.
CIOLEK Gerald
QST
00:00:30
10.
CLARKE Simon
AST
00:00:47
11.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
MOV
00:01:17
12.
RAST Grégory
RSH
00:01:19
13.
CARUSO Giampaolo
KAT
00:01:21
14.
BARRY Michael
SKY
00:01:23
15.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
EUS
00:01:23
16.
ROELANDTS Jurgen
OLO
00:01:26
17.
CUSIN Rémi
COF
00:01:26
18.
PINEAU Jérôme
QST
00:01:26
19.
NORDHAUG Lars Petter
SKY
00:01:26
20.
ROLLIN Dominique
FDJ
00:01:26
97
Erretiratzeak
2.
DE CLERCQ Bart
OLO
DNF
3.
NEYENS Maarten
OLO
DNF
4.
PUJOL MUNOZ Oscar
OLO
DNF
5.
LODEWYCK Klaas
OLO
DNF
7.
VANDOUSSELAERE Sven
OLO
DNF
14.
FLECHA GIANNONI Juan Antonio
SKY
DNF
16.
HUNT Jeremy
SKY
DNF
17.
KNEES Christian
SKY
DNF
22.
CLEMENT Stef
RAB
DNF
23.
NIERMANN Grischa
RAB
DNF
24.
TEN DAM Laurens
RAB
DNF
25.
VAN EMDEN Jos
RAB
DNF
32.
DANIELSON Tom
GRM
DNF
33.
KREDER Michel
GRM
DNF
34.
PETERSON Thomas
GRM
DNF
36.
STETINA Peter
GRM
DNF
37.
WILSON Matthew
GRM
DNF
38.
ZABRISKIE David
GRM
DNF
41.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
DNF
44.
LANDA MEANA Mikel
EUS
DNF
45.
MINGUEZ AYALA Miguel
EUS
DNF
46.
PEREZ LEZAUN Alan
EUS
DNF
47.
SICARD Romain
EUS
DNF
48.
VELASCO MURILLO Ivan
EUS
DNF
52.
DENIFL Stefan
LEO
DNF
53.
FEILLU Brice
LEO
DNF
55.
MORTENSEN Martin
LEO
DNF
57.
STAMSNIJDER Tom
LEO
DNF
61.
BALLAN Alessandro
BMC
DNF
64.
LOUDER Jeff
BMC
DNF
65.
MOINARD Amaël
BMC
DNF
66.
EIJSSEN Yannick
BMC
DNF
67.
ROE Timothy
BMC
DNF
68.
WYSS Danilo
BMC
DNF
71.
VAN GARDEREN Tejay
THR
DNF
72.
FAIRLY Caleb
THR
DNF
74.
GRETSCH Patrick
THR
DNF
75.
SMUKULIS Gatis
THR
DNF
76.
PATE Danny
THR
DNF
77.
PINOTTI Marco
THR
DNF
81.
BALLONI Alfredo
LAM
DNF
83.
BOLE Grega
LAM
DNF
84.
BONO Matteo
LAM
DNF
85.
LOOSLI David
LAM
DNF
86.
MAGAZZINI Enrico
LAM
DNF
87.
PIETROPOLLI Daniele
LAM
DNF
88.
SPILAK Simon
LAM
DNF
92.
DIDIER Laurent
SBS
DNF
93.
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
SBS
DNF
95.
NAVARRO GARCIA Daniel
SBS
DNF
96.
STEENSEN André
SBS
DNF
98.
VANDBORG Brian
SBS
DNF
103.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
RSH
DNF
104.
HERMANS Ben
RSH
DNF
105.
HUNTER Robert
RSH
DNF
106.
KING Benjamin
RSH
DNF
107.
MCCARTNEY Jason
RSH
DNF
113.
FINETTO Mauro
LIQ
DNF
115.
KOREN Kristjan
LIQ
DNF
117.
SALERNO Cristiano
LIQ
DNF
118.
SZMYD Sylvester
LIQ
DNF
121.
POZZATO Filippo
KAT
DNF
124.
DI LUCA Danilo
KAT
DNF
125.
IVANOV Serguei
KAT
DNF
126.
IGNATENKO Petr
KAT
DNF
127.
SILIN Egor
KAT
DNF
128.
TRUSOV Nikolai
KAT
DNF
133.
DAVIS Allan
AST
DNF
135.
GOUROV Maxim
AST
DNF
138.
NEPOMNYACHSHI Yevgeniy
AST
DNF
145.
IRIARTE Javier
MOV
DNF
148.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
DNF
153.
ENGELS Addy
QST
DNF
156.
TERPSTRA Niki
QST
DNF
161.
PERAUD Jean Christophe
ALM
DNF
163.
ELMIGER Martin
ALM
DNF
164.
HINAULT Sébastien
ALM
DNF
165.
KADRI Blel
ALM
DNF
166.
GADRET John
ALM
DNF
168.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
177.
SELVAGGI Mirko
VCD
DNF
178.
VEUCHELEN Frederik
VCD
DNF
181.
ROLLAND Pierre
EUC
DNF
183.
COUSIN Jerome
EUC
DNF
185.
HUREL Tony
EUC
DNF
186.
QUEMENEUR Perrig
EUC
DNF
193.
FEDRIGO Pierrick
FDJ
DNF
202.
BUFFAZ Mickaël
COF
DNF
204.
DEMARET Jean-Eudes
COF
DNF
207.
VALENTIN Tristan
COF
DNF
208.
ZINGLE Romain
COF
DNF
211.
PARISIEN François
CSM
DNF
212.
ANDERSON Ryan
CSM
DNF
213.
BELL Zachary
CSM
DNF
214.
GILBERT Martin
CSM
DNF
216.
MC CARTY Jonathan Patrick
CSM
DNF
218.
ROUTLEY Will
CSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika