Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Romandie
2012
(WT)
Switzerland / 24 Apirila - 29 Apirila
Edition: 66 (695.0 Km)
Winner:
WIGGINS Bradley
2011
2013
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(20)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Bradley Wiggins
GBR
Petr Ignatenko
RUS
Petr Ignatenko
RUS
Andrew Talansky
USA
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
THOMAS Geraint
2019
ROGLIC Primoz
2018
ROGLIC Primoz
2017
PORTE Richie
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ZAKARIN Ilnur
2014
FROOME Christopher
2013
FROOME Christopher
2012
WIGGINS Bradley
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Bulle
-
Sion
28 Apirila
/ 184.00 kilometer / Hasiera: 12:25 / Helmuga: 17:30
Etapa irabazlea
:
04:56:13
SANCHEZ GIL Luis Leon
Laisterketako Liderra
:
17:36:35
SANCHEZ GIL Luis Leon
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SANCHEZ GIL Luis Leon
RAB
04:56:13
2.
NOCENTINI Rinaldo
ALM
00:00:00
3.
SAMOILAU Branislau
MOV
00:00:00
4.
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka
EUS
00:00:00
5.
TIRALONGO Paolo
AST
00:00:00
6.
ROLLAND Pierre
EUC
00:00:00
7.
KLÖDEN Andreas
RNT
00:00:00
8.
EVANS Cadel
BMC
00:00:00
9.
KREUZIGER Roman
AST
00:00:00
10.
JEANDESBOZ Fabrice
SAU
00:00:00
11.
MOLLEMA Bauke
RAB
00:00:00
12.
SZMYD Sylvester
LIQ
00:00:00
13.
TALANSKY Andrew
GRM
00:00:00
14.
ROHREGGER Thomas
RNT
00:00:00
15.
MARTIN Daniel
GRM
00:00:00
16.
KELDERMAN Wilco
RAB
00:00:00
17.
MORABITO Steve
BMC
00:00:00
18.
WIGGINS Bradley
SKY
00:00:00
19.
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
STB
00:00:00
20.
BRAJKOVIC Janez
AST
00:00:00
14
Erretiratzeak
2.
VAN GARDEREN Tejay
BMC
DNF
11.
KWIATKOWSKI Michal
OPQ
DNF
15.
VANDEWALLE Kristof
OPQ
DNF
16.
BRAMMEIER Matthew
OPQ
DNF
35.
HORRACH RIPPOLL Joan
KAT
DNF
54.
DAVIS Allan
OGE
DNS
56.
IMPEY Daryl
OGE
DNS
63.
CAVENDISH Mark
SKY
DNF
65.
THOMAS Geraint
SKY
DNF
101.
DEHAES Kenny
LTB
DNF
102.
MEERSMAN Gianni
LTB
DNF
172.
TANNER David
STB
DNS
173.
PAULINHO Sergio Miguel Moreira
STB
DNF
193.
HIVERT Jonathan
SAU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika