Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2013
(2.2)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 2 Iraila - 7 Iraila
Edition: 11 (507.5 Km)
Winner:
ANTOSHINA Tatiana
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tatiana Antoshina
RUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Vals-les-Bains
-
Le Teil
4 Iraila
/ 77.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:19:32
BRONZINI Giorgia
Laisterketako Liderra
:
05:37:32
AMIALIUSIK Alena
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRONZINI Giorgia
WHT
02:19:32
2.
RATTO Rossella
SEF
00:00:00
3.
CECCHINI Elena
FLF
00:00:00
4.
VILLUMSEN Linda Melanie
WHT
00:00:02
5.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:00:02
6.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
LHL
00:00:02
7.
CROMWELL Tiffany
NAUS
00:00:02
8.
KUCHINSKAYA Elena
RVL
00:00:43
9.
MCGRATH Kristin
NUSA
00:00:43
10.
CANUEL Karol-Ann
FUT
00:00:43
11.
DVORAK Andrea
NUSA
00:00:43
12.
ANTOSHINA Tatiana
NRUS
00:00:43
13.
NUMAINVILLE Joëlle
OPW
00:00:43
14.
TAYLOR Carlee
LHL
00:00:43
15.
BUJAK Eugenia
NPOL
00:00:43
16.
CAUZ Francesca
TOG
00:00:43
17.
CANTELE Noemi
BPK
00:00:43
18.
VAN SEVEREN Celine
LHL
00:01:46
19.
TUCKER HALL Lauren
OPW
00:01:51
20.
KINSELLA Jacqueline
NUSA
00:01:51
2
Erretiratzeak
134.
CRUM Emma
LTK
DNF
242.
WINGLER Astrid
ECTC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika