Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Cholet - Pays De Loire
2015
(1.1)
France / 22 Martxoa
Edition: 38 (208.0 Km)
Winner:
FEDRIGO Pierrick
2014
2016
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Pierrick Fedrigo
FRA
Tweets by @CHOLETPDLL
Edizioak
2019
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SARREAU Marc
2021
VIVIANI Elia
2019
SARREAU Marc
2018
BOUDAT Thomas
2016
BARBIER Rudy
2015
FEDRIGO Pierrick
2014
VAN ASBROECK Tom
2013
GAUDIN Damien
2012
DEMARE Arnaud
2011
VOECKLER Thomas
Cholet
-
Cholet
22 Martxoa
/ 208.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:02:11
FEDRIGO Pierrick
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FEDRIGO Pierrick
BSE
05:02:11
2.
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander
MUR
00:00:21
3.
PLANCKAERT Baptiste
RLM
00:00:21
4.
DEMOITIÉ Antoine
WBC
00:00:21
5.
KONOVALOVAS Ignatas
M13
00:00:21
6.
ARASHIRO Yukiya
EUC
00:00:54
7.
EDET Nicolas
COF
00:00:54
8.
LE ROUX Romain
ADT
00:01:00
9.
VIMPERE Théo
AUB
00:01:18
10.
JULES Justin
VER
00:01:18
11.
ISTA Kevin
WBC
00:01:34
12.
LEBRETON Kevin
ADT
00:01:34
13.
GERDEMANN Linus
CLT
00:01:34
14.
PINEAU Cedric
FDJ
00:01:40
15.
HUTAROVICH Yauheni
BSE
00:01:43
16.
PASQUALON Andrea
ROT
00:01:43
17.
BARBIER Rudy
RLM
00:01:43
18.
DUVAL Julien
ADT
00:01:43
19.
DUPONT Timothy
RLM
00:01:43
20.
SPRENGERS Thomas
TSV
00:01:43
25
Erretiratzeak
12.
BONNAFOND Guillaume
ALM
DNS
13.
DANIEL Maxime
ALM
DNF
14.
GOUGEARD Alexis
ALM
DNF
17.
HOULE Hugo
ALM
DNF
18.
JAUREGUI Quentin
ALM
DNF
27.
SARREAU Marc
FDJ
DNF
32.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
DNF
34.
ENGOULVENT Jimmy
EUC
DNF
42.
SOUPE Geoffrey
COF
DNF
47.
VENTURINI Clément
COF
DNF
54.
MCLAY Daniel
BSE
DNF
55.
PERICHON Pierre-Luc
BSE
DNF
68.
BENITO DIEZ Miguel Angel
CJR
DNF
71.
ANTONINI Simone
WGG
DNF
77.
VAN MELSEN Kevin
WGG
DNF
88.
MARGUET Tristan
ROT
DNF
93.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
CLT
DNF
114.
DASSONVILLE Flavien
AUB
DNF
115.
MENUT David
AUB
DNF
128.
VANTOMME Maxime
RLM
DNF
141.
STASSEN Julien
WBC
DNF
151.
DE ROOZE Niels
VER
DNF
152.
CAMMAERTS Edwig
VER
DNS
156.
RULLIERE Melvin
VER
DNF
167.
BARRENETXEA URIARTE Ander
MUR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika