Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Tour Down Under
2016
(2.UWT)
(Tour Down Under)
Australia / 19 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 18 (781.3 Km)
Winner:
GERRANS Simon
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Simon Gerrans
AUS
Simon Gerrans
AUS
Sergio Henao Montoya
COL
Jay McCarthy
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Prospect
-
Lyndoch
19 Urtarrila
/ 130.80 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 14:35
Etapa irabazlea
:
03:24:13
EWAN Caleb
Laisterketako Liderra
:
03:24:03
EWAN Caleb
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWAN Caleb
OBE
03:24:13
2.
RENSHAW Mark
DDD
00:00:00
3.
WIPPERT Wouter
CPT
00:00:00
4.
KUMP Marko
LAM
00:00:00
5.
BLYTHE Adam
TNK
00:00:00
6.
NIZZOLO Giacomo
TFS
00:00:00
7.
SWIFT Ben
SKY
00:00:00
8.
VON HOFF Steele
00:00:00
9.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
10.
HENDERSON Gregory
LTS
00:00:00
11.
JONES Brenton
DPC
00:00:00
12.
BATTAGLIN Enrico
TLJ
00:00:00
13.
BEVIN Patrick
CPT
00:00:00
14.
SARAMOTINS Aleksejs
IAM
00:00:00
15.
KAMYSHEV Arman
AST
00:00:00
16.
MARTINELLI Davide
EQS
00:00:00
17.
KLUGE Roger
IAM
00:00:00
18.
DE KORT Koen
TGA
00:00:00
19.
TSATEVITCH Alexey
KAT
00:00:00
20.
GIACOPPO Anthony
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika