Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Czech Cycling Tour
2015
(2.1)
Czech Republic / 13 Abuztua - 16 Abuztua
Edition: 7 (542.3 Km)
Winner:
VAKOC Petr
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Petr Vakoc
CZE
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Olomouc
-
Dolany
16 Abuztua
/ 144.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:30:07
STYBAR Zdenek
Laisterketako Liderra
:
13:22:00
VAKOC Petr
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STYBAR Zdenek
EQS
03:30:07
2.
MÜHLBERGER Gregor
BOA
00:00:00
3.
SCHUMACHER Stefan
CCC
00:00:00
4.
KÄMNA Lennard
STG
00:00:00
5.
SERRY Pieter
EQS
00:00:00
6.
D'URBANO Marco
GMC
00:00:16
7.
VAKOC Petr
EQS
00:00:16
8.
KUEN Maximilian
AMP
00:00:16
9.
CIUCCI Manuel
GMC
00:00:16
10.
RIESEBEEK Oscar
MET
00:00:16
11.
RABITSCH Stephan
RWS
00:00:16
12.
GRADEK Kamil
AJT
00:00:16
13.
HNIK Karel
NCZE
00:00:16
14.
SAMOKHVALOV Anton
TIK
00:00:16
15.
KUSZTOR Peter
AMP
00:00:16
16.
MIHAILOV Nikolai
CCC
00:00:16
17.
POLNICKY Jiri
WHI
00:00:16
18.
HALILAJ Redi
AMO
00:00:16
19.
KVASINA Matija
RWS
00:00:16
20.
POMOSHNIKOV Sergey
TIK
00:00:16
14
Erretiratzeak
4.
KUKRLE Michael
NCZE
DNF
11.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
EQS
DNF
41.
BALYKIN Ivan
RVL
DNF
47.
SOLOMENNIKOV Andrey
RVL
DNF
82.
CANECKY Marek
AMP
DNF
92.
LEHKY Roman
AWT
DNF
131.
FORTIN Filippo
GMC
DNF
133.
STAMEGNA Sebastian
GMC
DNF
162.
GOLCER Jure
RWS
DNF
196.
SAMOKHVALOV Dmitri
TIK
DNS
201.
BALLERINI Davide
UNI
DNF
203.
FRAPPORTI Mattia
UNI
DNF
215.
SCHREIBER Manuel
VBG
DNF
227.
KANKOVSKY Alois
WHI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika