Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2016
(2.HC)
China / 17 Uztaila - 30 Uztaila
Edition: 15 (1913.6 Km)
Winner:
LAGKUTI Sergiy
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sergiy Lagkuti
UKR
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 4 >
Guide
-
Qinghai Lake
20 Uztaila
/ 147.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:51
BUTS Vitaliy
Laisterketako Liderra
:
13:09:55
BUTS Vitaliy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BUTS Vitaliy
KLS
04:01:51
2.
MUGERLI Matej
BCP
00:00:00
3.
KONONENKO Mykhailo
KLS
00:00:00
4.
CECCHIN Alberto
ROT
00:00:00
5.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
GTQ
00:00:00
6.
MUCELLI Davide
MKT
00:00:00
7.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
8.
ZURLO Federico
LAM
00:00:00
9.
ALIZADEH Hossein
RTS
00:00:00
10.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
00:00:00
11.
GIDICH Yevgeniy
V4E
00:00:00
12.
POLIVODA Oleksandr
KLS
00:00:03
13.
VASYLYUK Andriy
KLS
00:00:03
14.
TVETCOV Serghei
AND
00:00:03
15.
Hosseini Reza
PKY
00:00:03
16.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
00:00:03
17.
NARDIN Alberto
AND
00:00:03
18.
SANTORO Antonio
MKT
00:00:03
19.
EASTER Griffin
ILU
00:00:03
20.
WILCHES RODRIGUEZ Norberto
GTQ
00:00:03
5
Erretiratzeak
22.
D'URBANO Marco
ROT
DNF
42.
DRAPERI Matteo
STH
DNS
74.
RUMAC Josip
BCP
DNF
113.
VAN DER PLOEG Paul
SOM
DNF
161.
SUNDERLAND Scott
ILU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika