Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2016
(2.HC)
China / 17 Uztaila - 30 Uztaila
Edition: 15 (1913.6 Km)
Winner:
LAGKUTI Sergiy
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sergiy Lagkuti
UKR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 8 >
Ledu
-
Linxia
24 Uztaila
/ 235.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:19:18
MARINI Nicolas
Laisterketako Liderra
:
31:04:51
BUTS Vitaliy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARINI Nicolas
NIP
05:19:18
2.
MARECZKO Jakub
STH
00:00:00
3.
CHICCHI Francesco
AND
00:00:00
4.
KUMP Marko
LAM
00:00:00
5.
BENFATTO Marco
AND
00:00:00
6.
KULYK Andriy
KLS
00:00:00
7.
GIDICH Yevgeniy
V4E
00:00:00
8.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
00:00:00
9.
VIOLA Antonio
NIP
00:00:00
9.
VIOLA Michele
MKT
00:00:00
10.
BOUGLAS Georgios
GTQ
00:00:00
11.
KONONENKO Mykhailo
KLS
00:00:00
12.
COLLI Daniele
NIP
00:00:00
13.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
GTQ
00:00:00
14.
TESHOME HAGOS Meron
BAI
00:00:00
15.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
16.
MENGIS GHEBREINDRIAS Amanuel
BAI
00:00:00
17.
TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian
NFC
00:00:00
18.
HERRERA MORENO Pedro Antonio
RTS
00:00:00
19.
VOLOSHIN Alexey
V4E
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika