Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ladies tour of Norway
2016
(2.2)
(Ladies Tour of Norway)
Norway / 12 Abuztua - 14 Abuztua
Edition: 3 (290.8 Km)
Winner:
BRAND Lucinda
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lucinda Brand
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
VOS Marianne
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
BRAND Lucinda
2015
GUARNIER Megan
2014
VAN DER BREGGEN Anna
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Svinesund
-
Halden
14 Abuztua
/ 117.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:45:48
KOSTER Anouska Helena
Laisterketako Liderra
:
06:54:36
BRAND Lucinda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOSTER Anouska Helena
RBW
02:45:48
2.
MOBERG Emilie
HPU
00:00:00
3.
MALLING SIGGAARD Christina
BMS
00:00:00
4.
DE JONG Thalita
RBW
00:00:00
5.
MUSTONEN LICHAN Sara
NSWE
00:00:00
6.
SMALL Carmen
CYL
00:00:04
7.
BRAND Lucinda
RBW
00:00:09
8.
CONFALONIERI Maria Giulia
LZE
00:00:26
9.
KOREVAAR Jeanne
RBW
00:00:30
10.
NESSMAR Alexandra
NSWE
00:00:30
11.
MASSEY Laura
DRP
00:00:30
12.
PENTON Sara
NSWE
00:00:30
13.
MØLLEBRO PEDERSEN Camilla
BMS
00:00:30
14.
VAN DER MEULEN Kaat
LZE
00:00:30
15.
ARZUFFI Alice Maria
LZE
00:00:30
16.
VAN TWISK Abi
DRP
00:00:30
17.
DOM Annelies
LZE
00:00:30
18.
ANDERSEN Susanne
NNOR
00:00:30
19.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
BMS
00:00:30
20.
VILMANN Marie
BMS
00:00:30
10
Erretiratzeak
11.
NUMAINVILLE Joëlle
CBT
DNF
24.
TETRICK Alison
CYL
DNS
33.
THORSEN Thea
HPU
DNF
41.
HUINEN Anne
ESWA
DNF
46.
ERIKSEN Malin
ESWA
DNF
82.
ROSE Claire
PAC
DNF
103.
KESSLER Nina
LZE
DNS
115.
DEGVOLD Thea Marie Jacobsen
NNOR
DNF
145.
FON Martine
DNF
171.
SKJERSTAD Emma
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika