Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trophée d'Or Féminin
2016
(2.2)
France / 21 Abuztua - 24 Abuztua
Edition: 20 (386.6 Km)
Winner:
DELZENNE Elise
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Elise Delzenne
FRA
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
DELZENNE Elise
2015
NEYLAN Rachel
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
VOS Marianne
2012
CECCHINI Elena
2011
ANTOSHINA Tatiana
2010
JOHANSSON Emma
2009
ZILIUTE Diana
2008
JOHANSSON Emma
2007
CANTELE Noemi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Moulins-sur-Yèvre
-
Saint-Germain-du-Puy
21 Abuztua
/ 82.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:17:14
BASTIANELLI Marta
Laisterketako Liderra
:
02:34:17
DELZENNE Elise
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASTIANELLI Marta
ALE
02:17:14
2.
YOSHIKAWA Miho
NJPN
00:00:00
3.
VAN DE REE Monique
LWW
00:00:00
4.
DEMEY Valerie
VLL
00:00:00
5.
JEULAND Pascale
FUT
00:00:00
6.
VAN DEN STEEN Kelly
VLL
00:00:00
7.
DELZENNE Elise
LBL
00:00:00
8.
HANNES Kaat
LWW
00:00:00
9.
DE VUYST Sofie
LBL
00:00:00
10.
DUVAL Eugénie
FUT
00:00:00
11.
LELEIVYTE Rasa
VAI
00:00:00
12.
PALADIN Soraya
TOG
00:00:00
13.
VIECELI Lara
ISG
00:00:00
14.
BALDUCCI Michela
MIC
00:00:00
15.
INGHELBRECHT Sarah
LWW
00:00:00
16.
MARTINI Alessia
VAI
00:00:00
17.
PERCHTOLD Christina
NOE
00:00:00
18.
STRICKER Anna Zita Maria
ISG
00:00:00
19.
RAGAZINSKIENE Daiva
ISG
00:00:00
20.
CROKET Gilke
VLL
00:00:00
2
Erretiratzeak
1.
PITEL Edwige
MIC
DNF
165.
JACOMET Eva
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika