Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Emakumeen XXX. Bira
2017
(2.1)
(Iurreta-Emakumeen Bira)
Spain / 17 Maiatza - 21 Maiatza
Edition: 30 (371.6 Km)
Winner:
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ashleigh Moolman - Pasio
RSA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LONGO BORGHINI Elisa
2018
SPRATT Amanda
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
JOHANSSON Emma
2015
NIEWIADOMA Katarzyna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
2011
VOS Marianne
2010
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Errenteria
-
Errenteria
21 Maiatza
/ 95.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:32:33
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
Laisterketako Liderra
:
10:10:54
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
02:32:33
2.
VAN VLEUTEN Annemiek
ORS
00:00:13
3.
GARFOOT Katrin
ORS
00:00:38
4.
MERINO CORTAZAR Eider
LTK
00:00:50
5.
DUYCK Ann Sophie
DRP
00:01:21
6.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
CBT
00:01:32
7.
SPRATT Amanda
ORS
00:01:32
8.
NOSKOVA Nikola
BPK
00:01:32
9.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
00:01:32
10.
ROOIJAKKERS Pauliena
PHV
00:01:41
11.
SIMMONDS Hayley
WNT
00:01:41
12.
KIRILLOVA Polina
NRUS
00:01:49
13.
MAES Elise
WNT
00:02:33
14.
ZORZI Susanna
DRP
00:02:33
15.
SOLOVEY Ganna
PHV
00:02:33
16.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
00:02:33
17.
GARCIA CAŅELLAS Margarita Victoria
BDP
00:02:41
18.
LLAMAS GARCIA Lorena
BDP
00:02:41
19.
LELEIVYTE Rasa
VAI
00:03:11
20.
BRAVARD Charlotte
FDJ
00:03:11
6
Erretiratzeak
2.
ALZINI Martina
ALE
DNF
14.
FRANCHI Elena
VAI
DNF
16.
DALTON Heidi
VAI
DNF
131.
BARTELLONI Beatrice
TOG
DNF
134.
PALADIN Asja
TOG
DNF
145.
SCHWEIZER Doris
TVW
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika