Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Estonia
2017
(2.1)
Estonia / 26 Mei - 27 Mei
(384.0 Km)
Winner:
LAUK Karl Patrick
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Karl Patrick Lauk
EST
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Vorige
1
|
2
Etappe 2 >
Tartu
-
Tartu
27 Mei
/ 172.80 kilometer
Etappewinnaar
:
04:02:10
JOEAAR Gert
Klassementleider
:
08:28:53
LAUK Karl Patrick
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JOEAAR Gert
NEST
04:02:10
2.
LIEPINS Emils
RBR
00:00:05
3.
LAUK Karl Patrick
NEST
00:00:05
4.
FRANCZAK Pawel
THU
00:00:05
5.
MUZYCHKIN Anton
MCC
00:00:05
6.
PERON Andrea
TNN
00:00:05
7.
KULYK Andriy
KLS
00:00:05
8.
AHLSTRAND Jonas
NSWE
00:00:05
9.
RAMANAU Raman
MCC
00:00:05
10.
TEFRE LUNDER Nikolai
CSM
00:00:05
11.
SHEMETAU Mikhail
MCC
00:00:05
12.
KARALIOK Yauheni
MCC
00:00:05
13.
DZERVUS Darijus
NLTU
00:00:05
14.
TEFRE LUNDER Mikkel
CSM
00:00:05
15.
RÄIM Mihkel
NEST
00:00:05
16.
VAHTRA Norman
NEST
00:00:05
17.
JANSSEN Yannick
CSM
00:00:05
18.
MONCORGE Pierre
CSM
00:00:05
19.
BOGDANOVICS Maris
RBR
00:00:05
20.
WILSON Edvin
NSWE
00:00:05
17
Uitvallers
13.
VALOGNES Quentin
TNN
DNF
15.
MCCLURE Reid
TNN
DNF
18.
CHERHAL Corentin
TNN
DNF
32.
HETHERINGTON Ben
CSM
DNF
33.
KANERVA Hiski
CSM
DNF
42.
BENGTSSON Ludvig
NSWE
DNS
54.
PUNKRYS Kasparas
SIT
DNF
55.
RACIUNAS Mykolas
SIT
DNF
57.
GEMBECKAS Tomas
SIT
DNF
63.
BANASZEK Adrian
KLS
DNF
65.
SKORENKO Mykyta
KLS
DNF
67.
SOLTASIUK Vladyslav
KLS
DNF
75.
MIGDAL Wojciech
THU
DNF
76.
FRANCZAK Wojciech
THU
DNF
81.
UUSIPERHE Jesse
NFIN
DNF
85.
HÄNNINEN Aleksi
NFIN
DNF
88.
PIKKARAINEN Timo
NFIN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken