Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta a Portugal em Bicicleta Santander Totta
2017
(2.1)
(Volta a Portugal em Bicicleta)
Portugal / 4 Abuztua - 15 Abuztua
Edition: 79 (1626.7 Km)
Winner:
ALARCON GARCIA Raul
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Raul Alarcon Garcia
ESP
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1941
1940
1939
1938
1935
1934
1933
1932
1931
1927
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MOREIRA Mauricio
2021
ANTUNES Manuel Amaro
2020
ANTUNES Manuel Amaro
2019
RODRIGUES João
2018
ALARCON GARCIA Raul
2017
ALARCON GARCIA Raul
2016
VINHAS Rui
2015
CESAR VELOSO Gustavo
2014
CESAR VELOSO Gustavo
2013
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 3 >
Figueira de Castelo Rodrigo
-
Bragança
7 Abuztua
/ 162.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:06:08
ALAPHILIPPE Bryan
Laisterketako Liderra
:
14:46:53
ALARCON GARCIA Raul
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ALAPHILIPPE Bryan
ADT
04:06:08
2.
NEILANDS Krists
ICA
04:06:08
3.
MESTRE Daniel
EFP
04:06:08
4.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
LHL
04:06:08
5.
TIZZA Marco
GME
04:06:08
6.
ANTUNES Manuel Amaro
W52
04:06:08
7.
LIENHARD Fabian
VBG
04:06:08
8.
CALDEIRA Samuel José Rodrigues
W52
04:06:08
9.
ALARCON GARCIA Raul
W52
04:06:08
10.
GMELICH MEIJLING Jarno
MET
04:06:08
11.
BENTA Joao
BOA
04:06:08
12.
LINDENBERG Jim
MET
04:06:08
13.
EZQUERRA MUELA Jesús
STA
04:06:08
14.
FONTE César
LAA
04:06:08
15.
DE LAAT Jasper
MET
04:06:08
16.
NOCENTINI Rinaldo
STA
04:06:08
17.
GONCALVES Domingos Andre Maciel
BOA
04:06:08
18.
BARTHE Cyril
EUS
04:06:08
19.
PARRINELLO Antonio Casimir
GME
04:06:08
20.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
STA
04:06:08
6
Erretiratzeak
31.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
LAA
DNS
94.
MACANALLY Ryan
HRB
DNF
123.
HONIG Reinier
VBG
DNS
138.
OLABERRIA ARRUABARRENA Pello
EUS
DNF
142.
VAN PUYVELDE Jan
TDA
DNF
157.
GRIJALBA PEREZ Fernando
KWC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika