Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta ao Alentejo
2017
(2.1)
Portugal / 22 Otsaila - 26 Otsaila
Edition: 35 (881.4 Km)
Winner:
BARBERO CUESTA Carlos
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Carlos Barbero Cuesta
ESP
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
MOREIRA Mauricio
2019
RODRIGUES João
2018
MENDONÇA Luís
2017
BARBERO CUESTA Carlos
2016
MAS NICOLAU Enric
2015
BERNAS Pawel
2014
BARBERO CUESTA Carlos
2013
STUYVEN Jasper
2011
SISKEVICIUS Evaldas
2010
BLANCO RODRIGUEZ David
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Portalegre
-
Castelo de Vide
22 Otsaila
/ 158.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:04:09
NOCENTINI Rinaldo
Laisterketako Liderra
:
04:03:59
NOCENTINI Rinaldo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NOCENTINI Rinaldo
STA
04:04:09
2.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
00:00:00
3.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
00:00:00
4.
DE LA FUENTE RASILLA David
LHL
00:00:00
5.
TRATNIK Jan
CCC
00:00:00
6.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
LAA
00:00:00
7.
DE LAAT Jasper
MET
00:00:00
8.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
MOV
00:00:00
9.
BOL Jetse
MZN
00:00:00
10.
HAGEN Krister
TCO
00:00:00
11.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
AHB
00:00:00
12.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
00:00:00
13.
SCHLEGEL Michal
CCC
00:00:00
14.
NEILANDS Krists
ICA
00:00:00
15.
FONTE César
LAA
00:00:00
16.
BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando
MZN
00:00:00
17.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
MZN
00:00:00
18.
MESTRE Daniel
EFP
00:00:00
19.
GOMES Luís
BOA
00:00:00
20.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
STA
00:00:00
2
Erretiratzeak
66.
MALORI Adriano
MOV
DNF
101.
ROEINAAS Fridtjof
TSS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika