Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Joe Martin Stage Race
2017
(2.2)
(Joe Martin Stage Race p/b Nature Valley WE)
United States / 30 Martxoa - 2 Apirila
(252.5 Km)
Winner:
WINDER Ruth
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ruth Winder
USA
Tweets by @joemartinstage
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
SCHNEIDER Skylar
2019
DYGERT Chloe
2018
HALL Katie
2017
WINDER Ruth
2016
LABECKI-RIVERA Coryn
2015
STEPHENS Lauren
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Fayetteville
-
Fayetteville
2 Apirila
/ 42.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:51:12
WINDER Ruth
Laisterketako Liderra
:
06:30:24
WINDER Ruth
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WINDER Ruth
UHC
00:51:12
2.
ROSE Claire
DNA
00:00:00
3.
BERGEN Sara
RLW
00:00:00
4.
STEPHENS Lauren
TIB
00:00:00
5.
MULLENS Peta
HBS
00:00:00
6.
CARNEY - ALLAR Erica
RLW
00:00:00
7.
BLAIS Marie-Soleil
00:00:06
8.
DREXEL CLOUTHIER Ingrid
TIB
00:00:06
9.
BUSS Kathryn
TIB
00:00:06
10.
PEŅUELA Diana Carolina
UHC
00:00:06
11.
MAINE Katherine
RLW
00:00:10
12.
HEINTZ Mandy
DNA
00:00:10
13.
TUCKER HALL Lauren
UHC
00:00:10
14.
HALL Katie
UHC
00:00:10
15.
TEDDERGREEN Starla
HBS
00:00:10
16.
SHERWIN Kate
UHC
00:00:14
17.
LAROCHE Caitlin
RLW
00:00:16
18.
WILES Tayler
UHC
00:00:16
19.
DONOVAN Kathryn
DNA
00:00:16
20.
PARK Madeleine
TIB
00:00:16
6
Erretiratzeak
225.
NALDER Breanne
DNA
DNS
235.
ORTON Beth Ann
HBS
DNS
241.
WHITE Emma
RLW
DNS
246.
BENNER Amy
RLW
DNS
258.
SENCENBAUGH Judah
DNS
285.
ATKINSON Allison
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika