Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Le Tour de Langkawi
2018
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 18 Maart - 25 Maart
Edition: 23 (1341.2 Km)
Winner:
OVECHKIN Artem
2017
2019
© Image: www.ltdl.my
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Ovechkin Artem
RUS
Edities
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Volgende
Etappe 7 >
Nilai
-
Muar
24 Maart
/ 222.40 kilometer
Etappewinnaar
:
05:08:23
BELLETTI Manuel
Klassementleider
:
28:56:20
OVECHKIN Artem
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BELLETTI Manuel
ANS
05:08:23
2.
ZHUPA Eugert
WIL
05:08:23
3.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
05:08:23
4.
PAGE Dylan
TSC
05:08:23
5.
VENTER Jacobus
DDD
05:08:23
6.
SIMION Paolo
BRD
05:08:23
7.
DAVIDS Brendon
BSC
05:08:23
8.
VAN ZYL Johann
DDD
05:08:23
9.
OWSIAN Lukasz
CCC
05:08:25
10.
FONZI Giuseppe
WIL
05:08:28
11.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
05:09:51
12.
FRAPPORTI Mattia
ANS
05:09:51
13.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
DDD
05:09:51
14.
VELASCO Simone
WIL
05:09:51
15.
BROZYNA Piotr
CCC
05:09:51
16.
GIDICH Yevgeniy
AST
05:09:51
17.
CHIRICO Luca
ANS
05:09:51
18.
SWEENEY Harrison
MBE
05:09:51
19.
OVECHKIN Artem
TSG
05:09:51
20.
RAGGIO Luca
WIL
05:09:51
14
Uitvallers
35.
STERBINI Simone
BRD
DNF
43.
BANASZEK Alan
CCC
DNF
63.
HUFF Charles Bradley
RLY
DNF
66.
YOUNG Eric
RLY
DNF
86.
CARINO Daniel Ven
7RP
DNF
124.
ZHANG Zheng
HEN
DNF
125.
YAN Meng
HEN
DNF
142.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
KIN
DNF
153.
CHOI Seung Woo
KSP
DNF
155.
KANG Sukho
KSP
DNF
156.
KIM Daeyeon
KSP
DNF
171.
DUTTON Jay
STG
DNF
203.
LOH Sea Keong
TCC
DNF
213.
JUMARI Muhammad Elmi
NMAS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken