Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gran Premio Miguel Indurain
2018
(1.1)
(GP Miguel Indurain)
Spain / 31 Martxoa
Edition: 20 (186.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Tweets by @CcestellaL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BARGUIL Warren
2021
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2019
HIVERT Jonathan
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
YATES Simon
2016
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2015
VICIOSO ARCOS Angel
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
SPILAK Simon
2012
MORENO FERNANDEZ Daniel
Estella
-
Estella
31 Martxoa
/ 186.00 kilometer / Hasiera: 12:20 / Helmuga: 17:05
Etapa irabazlea
:
04:41:18
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
04:41:18
2.
VERONA QUINTANILLA Carlos
MTS
04:41:38
3.
SCHULTZ Nicholas
CJR
04:42:22
4.
PRADES REVERTE Eduard
EUS
04:42:34
5.
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
MOV
04:42:34
6.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
04:42:37
7.
ZAKARIN Ilnur
TKA
04:42:48
8.
CALMEJANE Lilian
TDE
04:43:01
9.
SPILAK Simon
TKA
04:43:01
10.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
04:43:21
11.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
04:44:17
12.
FONTE César
W52
04:45:26
13.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
MOV
04:46:37
14.
EVTUSHENKO Alexander
LOK
04:46:46
15.
MCNULTY Brandon
RLY
04:47:44
16.
GONCALVES Domingos Andre Maciel
RPB
04:48:54
17.
POWER Robert
MTS
04:49:13
18.
BARCELÓ ARAGÓN Fernando
EUS
04:49:29
19.
GONZÁLEZ PRIETO Aitor
EUS
04:49:31
20.
VDOVIN Alexander
LOK
04:49:31
37
Erretiratzeak
11.
ANACONA Winner Anrew
MOV
DNF
14.
CASTRILLO ZAPATER Jaime
MOV
DNF
15.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
DNF
22.
HAAS Nathan
TKA
DNF
25.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
TKA
DNF
47.
MORENO BAZAN Javier
DMP
DNF
67.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
DNF
71.
MAMYKIN Matvei
BBH
DNF
95.
MAGNER Tyler
RLY
DNF
102.
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander
EUK
OTL
106.
GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
EUK
OTL
111.
CAMACHO DEL FRESNO Juan
PLK
DNF
113.
HABTOM Awet
PLK
DNF
114.
SEVILLA Diego Pablo
PLK
DNF
115.
BALLESTEROS Miguel Angel
PLK
DNF
116.
CANTON SERRANO Isaac
PLK
DNF
117.
GAMPER Patrick
PLK
DNF
122.
ELORZA PAGALDAI Mikel
DCT
OTL
123.
TORRES BARCELO Albert
DCT
OTL
124.
AGUIRRE INFANTE Jose Alfredo
DCT
DNF
125.
SARABIA DIAZ Ignacio
DCT
DNF
126.
NUÑEZ Adrián
DCT
DNF
127.
RUBIO Jesús Alberto
DCT
DNF
131.
HISHINUMA Yukinori
IPC
DNF
133.
ROUSSEAU Jayson
IPC
DNF
134.
EIKELAND Ken Levi
IPC
DNF
135.
HJORTH Jonas
IPC
DNF
141.
TROFIMOV Yury
RPB
DNF
142.
SILIN Egor
RPB
DNF
143.
SALGADO João
RPB
DNF
145.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
RPB
DNF
147.
PELEGRÍ FERRANDIS Óscar
RPB
DNF
153.
SAMOLENKOV Artem
LOK
OTL
156.
STASH Mamyr
LOK
DNF
162.
SÁNCHEZ REBOLLIDO Ángel
W52
DNF
164.
CARVALHO Antonio Ferreira
W52
DNF
167.
FERREIRA José Tiago Carneiro
W52
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika