Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Almaty
2017
(2.1)
Kazahkstan / 30 Iraila - 1 Urria
Edition: 5 (331.7 Km)
Winner:
LUTSENKO Alexey
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexey Lutsenko
KAZ
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
NATAROV Yuriy
2018
VILLELLA Davide
2017
LUTSENKO Alexey
2016
LUTSENKO Alexey
2015
LUTSENKO Alexey
2014
LUTSENKO Alexey
2013
IGLINSKIY Maxim
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Almaty
-
Almaty
30 Iraila
/ 171.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:49:51
LUTSENKO Alexey
Laisterketako Liderra
:
03:49:39
LUTSENKO Alexey
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LUTSENKO Alexey
AST
03:49:51
2.
DI GREGORIO Rémy
DMP
00:00:19
3.
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
TST
00:00:21
4.
KOZHATAYEV Bakhtiyar
AST
00:00:21
5.
CECCHIN Alberto
WIL
00:00:22
6.
MONIER Damien
BGT
00:00:55
7.
GIDICH Yevgeniy
VAM
00:01:05
8.
TOWNSEND Rory
BIK
00:01:05
9.
SHTEIN Grigoriy
NKAZ
00:01:05
10.
STÜSSI Colin
TRA
00:01:05
11.
PAPOK Siarhei
MCC
00:01:05
12.
COLONNA Yuri
WIL
00:01:05
13.
COUANON Jonathan
DMP
00:01:05
14.
ZAKHAROV Artyom
AST
00:01:05
15.
PACHER Quentin
DMP
00:01:05
16.
HAMM Henrik
CYC
00:01:05
17.
SUZUKI Ryu
BGT
00:01:05
18.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
00:01:05
19.
DRAPERI Matteo
WIL
00:01:05
20.
GANJKHANLOU Mohammad
PKY
00:01:05
14
Erretiratzeak
65.
SOLTASIUK Vladyslav
KLS
DNF
74.
KARALIOK Yauheni
MCC
DNF
93.
SEYED REZAEI KHORMIZI Seyed Mohammad Mehdi
PKY
DNS
112.
JABRAYILOV Samir
BCP
DNF
113.
RUMAC Josip
BCP
DNF
114.
GAHRAMANLI Kanan
BCP
DNF
115.
ALIZADA Elgun
BCP
DNF
116.
MIKAYILZADE Musa
BCP
DNF
143.
CHE KU ROMLI Mohammad Nazmie
TSG
DNF
144.
AHMAD ZAMRI Zulhimie Afif
TSG
DNF
145.
CHE KU ROMLI Che Ku Mohammad Syamil
TSG
DNF
192.
SUNNATOV Akramjon
NUZB
DNF
194.
KARIMOV Ruslan
NUZB
DNF
195.
OLLAMOV Doston
NUZB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika