Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Abu Dhabi Tour
2018
(2.UWT)
United Arab Emirates / 21 Otsaila - 25 Otsaila
Edition: 4 (686.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Madinat Zayad
-
Adnoc School
21 Otsaila
/ 189.00 kilometer / Hasiera: 12:20 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
04:48:24
KRISTOFF Alexander
Laisterketako Liderra
:
04:48:14
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
UAD
04:48:24
2.
GUARDINI Andrea
BRD
04:48:24
3.
EWAN Caleb
MTS
04:48:24
4.
VIVIANI Elia
QST
04:48:24
5.
MCLAY Daniel
EFD
04:48:24
6.
BONIFAZIO Niccolo
TBM
04:48:24
7.
BRESCIANI Michael
BRD
04:48:24
8.
VAN POPPEL Danny
TLJ
04:48:24
9.
BARBIER Rudy
ALM
04:48:24
10.
GREIPEL André
LTS
04:48:24
11.
BAUHAUS Phil
SUN
04:48:24
12.
ACKERMANN Pascal
BOH
04:48:24
13.
HALVORSEN Kristoffer
SKY
04:48:24
14.
BASSO Leonardo
SKY
04:48:24
15.
KITTEL Marcel
TKA
04:48:24
16.
PERON Andrea
TNN
04:48:24
17.
MAIKIN Roman
GAZ
04:48:24
18.
BEVIN Patrick
BMC
04:48:24
19.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
04:48:24
20.
FRAME Alex
TFS
04:48:24
2
Erretiratzeak
82.
ARMEE Sander
LTS
DNS
121.
CAVENDISH Mark
DDD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika