Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China II
2018
(2.1)
(Tour Of China II)
China / 17 Iraila - 23 Iraila
Edition: 7 (476.9 Km)
Winner:
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Alejandro Manuel Marque Porto
ESP
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LYU Xianjing
2018
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
2017
RIVERA SERRANO Kevin
2016
BENFATTO Marco
2015
GAVAZZI Mattia
2014
SHPILEVSKY Boris
2013
KANKOVSKY Alois
2012
SCHUMACHER Stefan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Yongzhou Ningyuan
-
Yongzhou Ningyuan
18 Iraila
/ 99.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:18:26
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Laisterketako Liderra
:
02:26:56
GIACOPPO Anthony
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
02:18:26
2.
MARCHETTI Moreno
WIL
02:18:26
3.
BENFATTO Marco
ANS
02:18:26
4.
AULAR SANABRIA Orluis
STF
02:18:26
5.
CIMA Damiano
NIP
02:18:26
6.
KULYK Andriy
XDS
02:18:26
7.
KONONENKO Mykhailo
XDS
02:18:26
8.
MUDGWAY Luke
HRB
02:18:26
9.
MARECZKO Jakub
WIL
02:18:26
10.
GROVES Kaden
MBE
02:18:26
11.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
02:18:26
12.
NOCENTINI Rinaldo
STA
02:18:26
13.
BOKELOH Jonas
LKT
02:18:26
14.
LIU Jianpeng
HEN
02:18:26
15.
ZAHIRI Abderrahim
UNI
02:18:26
16.
MONSALVE Ralph
TYD
02:18:26
17.
SPREAFICO Matteo
ANS
02:18:26
18.
GIACOPPO Anthony
BSC
02:18:26
19.
EYOB Metkel
TSG
02:18:26
20.
YOSHIDA Hayato
NIP
02:18:26
2
Erretiratzeak
192.
GAO Peng
NLC
DSQ
201.
ZHANG Jin De
TYD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika