Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour of Turkey
2019
(2.UWT)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 16 Apirila - 21 Apirila
Edition: 55 (1020.0 Km)
Winner:
GROßSCHARTNER Felix
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Felix Großschartner
AUT
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Canakkale
-
Edremit
18 Apirila
/ 122.60 kilometer / Hasiera: 11:34 / Helmuga: 14:35
Etapa irabazlea
:
02:50:12
JAKOBSEN Fabio
Laisterketako Liderra
:
11:04:08
BENNETT Sam
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JAKOBSEN Fabio
DQT
02:50:12
2.
BENNETT Sam
BOH
02:50:12
3.
CAVENDISH Mark
TDD
02:50:12
4.
EWAN Caleb
LTS
02:50:12
5.
NOPPE Christophe
SVB
02:50:12
6.
MALUCELLI Matteo
CJR
02:50:12
7.
GIBSON Matthew
BBH
02:50:12
8.
PACIONI Luca
THR
02:50:12
9.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
02:50:12
10.
GIDICH Yevgeniy
AST
02:50:12
11.
CONSONNI Simone
UAD
02:50:12
12.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
02:50:12
13.
GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve
MZN
02:50:12
14.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
02:50:12
15.
GROSU Eduard Michael
DMP
02:50:12
16.
RICHEZE Maximiliano Ariel
DQT
02:50:12
17.
LONARDI Giovanni
NIP
02:50:12
18.
SUREDA MOREY Jaume
BBH
02:50:12
19.
CALDEIRA Samuel José Rodrigues
W52
02:50:12
20.
MURPHY John
RLY
02:50:12
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika