Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Espańol
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Mont Ventoux Dénivelé Challenge
2019
(1.1)
France / 17 Juni
(184.5 Km)
Winner:
HERRADA LOPEZ Jesús
2020
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Jesús Herrada Lopez
ESP
Edities
2022
2021
2020
2019
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
GUERREIRO Ruben
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
VLASOV Aleksander
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
Vaison-la-Romaine
-
Mont Ventoux
17 Juni
/ 184.47 kilometer
Etappewinnaar
:
05:02:05
HERRADA LOPEZ Jesús
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
05:02:05
2.
BARDET Romain
ALM
05:02:14
3.
TAARAMAE Rein
TDE
05:03:17
4.
EL FARES Julien
DMP
05:03:43
5.
GESBERT Elie
PCB
05:04:29
6.
MORENO BAZAN Javier
DMP
05:04:34
7.
FICARA Pierpaolo
AMO
05:04:45
8.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
05:04:48
9.
GALLOPIN Tony
ALM
05:04:57
10.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
COF
05:05:03
11.
CHERNETSKII Sergei
CJR
05:05:51
12.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
CJR
05:06:10
13.
GUILLONNET Adrien
IPC
05:06:19
14.
LUDVIGSSON Tobias
GFC
05:06:56
15.
HARDY Romain
PCB
05:07:16
16.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
EF1
05:07:27
17.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
05:08:14
18.
VINCENT Leo
GFC
05:08:40
19.
CELANO Danilo
AMO
05:09:16
20.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUS
05:10:21
26
Uitvallers
6.
HOFLAND Moreno
EF1
OTL
13.
GASTAUER Ben
ALM
DNF
33.
SOUPE Geoffrey
COF
OTL
35.
PEREZ Anthony
COF
DNS
41.
BAGOT Yohan
VCB
DNF
43.
LAMMERTINK Steven
VCB
OTL
47.
VICHOT Arthur
VCB
DNF
51.
FEILLU Brice
PCB
OTL
54.
LE ROUX Romain
PCB
DNF
66.
CUADROS MORATA Alvaro
CJR
DNF
76.
ROCHAS Rémy
DMP
OTL
77.
SISKEVICIUS Evaldas
DMP
OTL
81.
HIVERT Jonathan
TDE
DNF
82.
JOURNIAUX Axel
TDE
OTL
83.
NAULEAU Bryan
TDE
DNF
87.
TULIK Angelo
TDE
OTL
92.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
OTL
94.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
EUS
DNF
96.
GONZALEZ Mario
EUS
OTL
101.
MEUCCI Andrea
AMO
DNF
104.
HISHINUMA Yukinori
AMO
DNF
107.
ANSONS Kristers
AMO
DNS
111.
PONCE ALVAREZ Samuel
IPC
DNF
112.
CLOUSE Evan
IPC
DNF
113.
CASANOVAS David
IPC
OTL
117.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
IPC
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken