Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Limousin
2018
(2.1)
France / 15 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 51 (702.7 Km)
Winner:
EDET Nicolas
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nicolas Edet
FRA
Tweets by @https: twitter.com tourdulimousin
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ARANBURU DEBA Alex
2021
BARGUIL Warren
2020
WACKERMANN Luca
2019
COSNEFROY Benoit
2018
EDET Nicolas
2017
VUILLERMOZ Alexis
2016
ROSSKOPF Joey
2015
COLBRELLI Sonny
2014
FINETTO Mauro
2013
ELMIGER Martin
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Saint-Just-le-Martel
-
Bonnat
15 Abuztua
/ 172.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:46
ROUX Anthony
Laisterketako Liderra
:
04:24:36
ROUX Anthony
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROUX Anthony
GFC
04:24:46
2.
GAVAZZI Francesco
ANS
04:24:46
3.
MEIJERS Jeroen
RNL
04:24:46
4.
BAGIOLI Nicola
NIP
04:24:46
5.
CALMEJANE Lilian
TDE
04:24:46
6.
LEVEAU Jérémy
DMP
04:24:46
7.
KREDER Michel
ABS
04:24:46
8.
EDET Nicolas
COF
04:24:46
9.
PRADES REVERTE Eduard
EUS
04:24:46
10.
COQUARD Bryan
VCC
04:24:46
11.
BARTHE Cyril
EUS
04:24:46
12.
COSNEFROY Benoit
ALM
04:24:46
13.
GENIEZ Alexandre
ALM
04:24:46
14.
CANOLA Marco
NIP
04:24:46
15.
MAURELET Flavien
AUB
04:24:46
16.
CORNU Jérémy
TDE
04:24:46
17.
BUDDING Martijn
RNL
04:24:53
18.
ROVNY Ivan
GAZ
04:24:53
19.
SENNI Manuel
BRD
04:24:53
20.
COMBAUD Romain
DMP
04:24:53
7
Erretiratzeak
92.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
96.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
103.
LAGUTIN Sergey
GAZ
DNF
104.
MAIKIN Roman
GAZ
DNF
114.
KOBAYASHI Marino
NIP
DNF
145.
MÜLLER Patrick
VCC
DNF
161.
BUSATO Matteo
WIL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika