Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Korea
2018
(2.1)
South Korea / 30 Maiatza - 3 Ekaina
Edition: 18 (781.6 Km)
Winner:
TVETCOV Serghei
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Serghei Tvetcov
ROU
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
ZACCANTI Filippo
2018
TVETCOV Serghei
2017
MIN Kyeongho
2016
BOLE Grega
2015
EWAN Caleb
2014
CARTHY Hugh
2013
CUMING Michael
2012
PARK Sungbaek
2011
CHOI Ki Ho
2010
FRIEDMAN Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Jeongseon
-
Chungju
2 Ekaina
/ 137.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:12:36
COOPER Joseph
Laisterketako Liderra
:
17:38:32
TVETCOV Serghei
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COOPER Joseph
BSC
03:12:36
2.
PACIONI Luca
WIL
03:15:06
3.
PARK Sungbaek
KSP
03:15:06
4.
HAEDO Lucas Sebastian
UHC
03:15:06
5.
KREDER Raymond
UKO
03:15:06
6.
KIM Joo-Seok
GPC
03:15:06
7.
CIMA Damiano
NIP
03:15:06
8.
SEO Joonyong
KSP
03:15:06
9.
IM Jaeyeon
KCT
03:15:06
10.
PARK Keon Woo
LXC
03:15:06
11.
MAGENNIS Liam
DEC
03:15:06
12.
JUNG Eunseong
GPC
03:15:06
13.
JUNG Ji Min
UCT
03:15:06
14.
HAM Seok Hyun
GPC
03:15:06
15.
KAMYSHEV Arman
VAM
03:15:06
16.
SIRIONNACHAI Sarawut
TCC
03:15:06
17.
VOLOSHIN Alexey
VAM
03:15:06
18.
LI Zi Sen
TYD
03:15:06
19.
EYOB Metkel
TSG
03:15:06
20.
LIPHONGYU Navuti
TCC
03:15:06
6
Erretiratzeak
3.
JOO Daeyeong
SCT
OTL
95.
KO Siu Wai
HKS
OTL
116.
CHEON Imbeom
KCT
OTL
143.
WANG Ming Dong
TYD
OTL
156.
YOKOTSUKA Kohei
UKO
OTL
165.
BATMUNKH Maral-Erdene
TSG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika